برندهای ایرانی

وزیر کشور: توجه بیشتر به برندسازی محصولات کشاورزی مازندران در جهت صادرات

پایگاه خبری توسعه برند، وزیر کشور گفت: برند سازی محصولات کشاورزی مازندران باید برای صادرات توجه شود.

احمد وحیدی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری استان مازندران در ساری با اظهار این که طرح های عمرانی، تولیدی و خدماتی مناسبی در هفته دولت امسال در مازندران افتتاح شد، گفت: ملت ایران به خدمت بیشتر و ارزشمند تر نیاز دارد.

وی، حاکم کردن نگاه سیستمی از طریق بکار گیری سامانه های الکترونیکی در ارایه خدمات را مهم توصیف کرد و ادامه داد: در الکترونیکی شدن خدمات دولت گزارش خلاف واقع از بین می رود.

وی با بیان این که ظرفیت مازندران با دریا، جنگل، کشاورزی و گردشگری و اقتصاد صنعتی بی نظیر است. بیان داشت: زنجیره ارزش در مازندران به تمام معنا ارزشمند و قابل اجرا است و مسیر رشد مازندران در توسعه زنجیره ارزش است.

وحیدی اظهارداشت: زنجیره ارزش در مازندران در توسعه روابط کشورهای همسایه خزری نیز بسیار مهم است. صادرات محصولات کشاورزی مازندران اقتصاد این خطه را متحول می کند، باید شفافیت و استاندارد سازی را داشته باشیم.

وزیر کشور با بیان این که بازار روسیه ظرفیت بزرگی برای صادرات محصولات کشاورزی مازندران است، تصریح کرد: اکنون مازندران با پشتیبانی گسترش دیپلماسی دولت سیزدهم به درستی با کشورهای همسایه خزری وارد مذاکره شده است.

وی ادامه داد: توسعه و احیای اقتصاد دریا و حمل و نقل دریایی مازندران در خزر را به صورت جدی دنبال کنید، وزارت کشور تمام و کمال نیز حمایت می کند.

وی با اشاره به این که مازندران از حیث توسعه بنادر و حمل و نقل دریایی بی نظیر است، بیان داشت: مازندران الگوی فعال شدن ظرفیت های توسعه ای در همه بخش های اقتصادی است و دولت سیزدهم به این مهم پی برده است.

وی با اظهار این که صنعت سبز در دنیا تعریف شده است و مازندران در این صنعت محدودیتی ندارد، افزود: دولت در توسعه صنایع تبدیلی کشاورزی مازندران حامی جدی است.

وی ادامه داد: محیط زیست هم همکاری خوبی با توسعه صنعتگران در مازندران دارد اما رویکرد دولت سیزدهم توسعه همه جانبه است.

وزیر کشور گفت: برندسازی محصولات کشاورزی مازندران باید برای صادرات توجه شود.

وی با بیان این که بحث آب شرب و کشاورزی مازندران نیز مورد اهتمام دولت است و صد البته باید برنامه‌ریزی داشته باشیم، گفت: حوزه های اقتصادی مازندران به صورت ترکیبی بی نظیر است، وقتی علاقه کار در مازندران وجود دارد باید برنامه‌ریزی داشته باشیم.

وزیر کشور تصریح کرد: مشکل بیکاری و توسعه اقتصادی مازندران قابل حل است.

وی با بیان این که باید به صادرات محصولات لبنی و طیور مازندران بیشتر توجه شود، ادامه داد: تولید مرغ و ذخیره ارزش طیور مازندران از اهمیت بالایی برخوردار است و نقش مازندران در تامین مرغ تهران نیز محوری است.

وحیدی، استفاده از ظرفیت توسعه گلخانه‌ای محصولات کشاورزی مازندران را نیز مهم دانست و گفت: باید به استاندارد سازی محصولات کشاورزی باغی مازندران با توسعه صنایع تبدیلی توجه کرد.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: پیمان های اقتصادی مازندران در استفاده از ظرفیت بازار اوراسیا که دولت سیزدهم آن را گسترش داده است باید بیشتر شود.

وی بر لزوم یکدستی و تعامل بین همه مسوولان و مردم مازندران تاکید کرد و گفت: کشاورز ما نباید احساس فقر کند، کشاورزان باید به سود منطقی فروش محصولات برسند.

وزیر کشور ادامه داد: کشاورزان با انگیزه و اطمینان خاطر و اعتماد بیشتر به دولت، کشاورزی کنند.

وحیدی گفت: دولت درصدد ثبات اقتصادی است و بدانید ناامیدی حربه دشمن است و استکبار همواره به دنبال انفعال کردن مردم است.

وزیر کشور با اشاره به این که حرکت رو به جلوی نظام با همه فشارهای داخلی و خارجی مطلوب است، گفت:با ایران قوی پنجه در پنجه نمی توان انداخت باید با کشورمان کنار بیایند.

وزیر کشور خطاب به مردم گفت: احساس قدرت ایران را جدی بگیرید، مردم بی نظیر ما عزتمتدانه در مسیر اهداف اسلام و رهبری هستند نباید خسته شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا