برندهای ایرانی

یکی از موفق‌ترین برندهای کشور نساجی بروجرد است

پایگاه خبری توسعه برند، بهمن جعفری «رئیس سازمان صمت لرستان» گفت: کارخانجات نساجی بروجرد یکی از برندهای موفق کشور محسوب می‌شود.

بهمن جعفری با اشاره به بازدید معاون وزیر صمت در حوزه محیط کسب و کار و همچنین مدیران کل استان‌های اصفهان، مرکزی، قم و همدان از کارخانجات نساجی بروجرد در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: هدف از این بازدید این بود که ظرفیت‌های صنعتی استان را معرفی بکنیم.

وی ادامه داد: کارخانجات نساجی بروجرد یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی استان است که سال گذشته توانستند اتفاقات خوبی را رقم بزنند، هم رشد تولید دو برابری را تجربه کردند و هم زنجیره تولید خود را تکمیل کردند.

جعفری بیان کرد: در این کارخانجات با ورود مواد اولیه که پنبه است در فرایند ریسندگی، بافندگی، چاپ و رنگرزی در نهایت واحد دوزندگی را در سال ۱۴۰۱ به عنوان طرح توسعه اجرا کردند که به نوعی زنجیره تولید فراهم شد.

وی افزود: الان محصولات با ارزش افزوده بالایی به دست مصرف کنندگان نهایی می‌رسد و با ایجاد ۵۰ فروشگاه عرضه مستقیم در سراسر کشور زمینه فروش محصولاتشان را هم فراهم کرده‌اند.

رئیس سازمان صمت لرستان تصریح کرد: با بازسازی و نوسازی خطوط چاپ و ریسندگی نیز به ویژه در حوزه چاپ دستگاه‌هایی وارد کردند و الان چاپ سه متری در این کارخانه انجام می‌شود.

وی بیان کرد: در قالب ستاد تسهیل کمک‌های خوبی به این مجموعه شد؛ در حال حاضر در این مجموعه بالغ بر ۲۰۰۰ نفر مشغول به فعالیت هستند و در سال گذشته ۲۵ میلیون متر مربع از محصولات این کارخانه به سراسر کشور ارسال شد.

جعفری افزود: همچنین جهت جلوگیری از واردات و تأمین نیاز داخل اتفاقات خیلی خوبی افتاد و به عنوان یک نمونه موفق در استمرار تولید و تولید محصولات با کیفیت و یکی از برندهای معتبر کشور است.

رئیس سازمان صمت لرستان تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در سال جاری نیز خدماتی از ناحیه دولت و همچنین اهتمام ویژه‌ای که بخش خصوصی دارند شاهد رونق مضاعف این واحد صنعتی باشیم که یکی از برندهای موفق کشور محسوب می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا