برندهای خارجی

شاسی بلند جدید لکسوس

پایگاه خبری توسعه برند،  شاسی بلند جدید لکسوس TX یک ماشین در کلاس خانوادگی است که در نگاه اول برای کارشناسان آشنا به نظر می‌رسد. این آشنایی البته بی‌دلیل نیست و توضیح ساده‌ای برایش وجود دارد.

اگر در جزئیات دقیق شویم و البته خبر‌ها را دنبال کرده باشیم، شاسی بلند جدید لکسوس بر اساس پلتفرم تویوتا گرند هایلندر ساخته شده و هر چه در این مدل از تویوتا بوده را ارتقا داده است.

این تفاسیر شاسی بلند جدید لکسوس در طبقه بندی یک رده بالاتر از سری RX و یک پله پایین‌تر از شاسی‌بلند‌های فول سایز LX قرار می‌گیرد.

هر دو مدل لکسوس تی‌ایکس و تویوتا گرند هایلندر بر اساس برنامه در کارخانه تویوتا واقع در ایالت ایندیانا در آمریکا تولید خواهند شد.

در نگاه به رندر‌های منتشر شده از لکسوس تی‌ایکس نخستین چیزی که نظر را جلب می‌کند، جلوپنجره بزرگ و طراحی عمودی خاص در سپر‌ها است. چراغ‌های متصل نمایی ویژه به پشت ماشین بخشیده است و در نمای بغل ستون انتهایی به رنگ سیاه خودنمایی می‌کند که با کشیدگی تیز چراغ عقب تکمیل می‌شود.

توجه به اینکه تویوتا گرند هایلندر از اواخر تابستان پیش‌رو به بازار عرضه می‌شود می‌توان در پاییز چشم انتظار دیدن لکسوس بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا