کسب و کار

شرکت تهویه مهر صنعت

پایگاه خبری توسعه برند، همه ما به خوبی می‌دانیم که در کارهای ساختمانی و یا پروژه‌های عمرانی از لوله‌ها و یا کانال‌ها استفاده می‌شود. این لوله‌ها، باید از مقاومت بالایی در برابر فشار، ضربه و خوردگی برخوردار بوده و کاملا منعطف باشند تا بتوانند به راحتی نصب شوند. از این رو؛ باید از یکسری لوله مخصوص این کار استفاده گردد. لوله فلکسیبل هوا ، لوله فلکسیبل الاستومری، لوله فلکسیبل تهویه و لوله‌ها یا کانال‌های فلکسیبلی دیگر از جمله محصولاتی هستند که در برابر فشار، تغییرات دمایی، ضربه و یا خوردگی مقاوم بوده و به آسانی در مکان‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت است نصب می‌شوند. اما؛ نکته مهم درباره خرید این دسته از لوله‌ها، انتخاب شرکت سازنده آن‌هاست. یکی از بزرگ‌ترین و باتجریه‌ترین کمپانی‌های تولیدکننده لوله فلکسیبل هوا، لوله فلکسیبل الاستومری و لوله‌های فلکسیبلی دیگر، کمپانی تهویه مهر صنعت است که محصولات خود را با نام تجاری اینفلکس داکت به بازار عرضه می‌نماید.

تهویه مهر صنعت (اینفلکس داکت)

کمپانی تهویه مهر صنعت، یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین کمپانی‌های تولیدکننده انواع لوله فلکسیبل عایق‌دار و بدون عایق می‌باشد. این کمپانی بیش از ۴۰ سال است که در این زمینه فعال بوده و محصولات خود را تحت نام اینفلکس داکت برای فروش عرضه می‌دارد. شرکت تهویه مهر صنعت، از جمله شرکت‌هایی است که برای ارتقا کیفیت و همچنین تولید محصولات مرغوب از دانش علمی جوانان استفاده می‌کند. به همین دلیل است که شاهد پیشرفت‌های روزافزون این کمپانی هستیم. این کمپانی با استفاده از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته به تولید تخصصی لوله فلکسیبل هوا، لوله فلکسیبل الاستومری و دیگر لوله‌های فلکسیبلی پرداخته است. اگر می‌خواهید باکیفیت‌ترین لوله‌های فلکسیبلی را در ساختمان‌سازی و یا صنایع مختلف دیگر مورد استفاده قرار دهید، به شما پیشنهاد می‌دهیم محصولات این کمپانی باتجربه را مشاهده نمایید.

خط تولید کمپانی تهویه مهر صنعت، قادر است انواع مختلفی از لوله‌های فلکسیبلی عایق‌دار و بدون عایق از جمله لوله فلکسیبل الاستومری، لوله فلکسیبل هوا، لوله‌های فلکسیبل کمبی، لوله فلکسیبل پی‌ال، لوله فلکسیبل جنرال، لوله فلکسیبل ویسکوز و لوله فلکسیبل IFD را در ابعاد و متراژ مختلف تولید نماید. کیفیت تمامی محصولات این کمپانی زبان‌زد عام و خاص بوده و به گونه‌ای است که در رقابت با محصولات مشابه خارجی قرار بگیرد. اگر کیفیت لوله‌های فلکسیبلی برای شما اهمیت دارد، محصولات اینفلکس داکت را امتحان کنید!

محصولات اینفلکس داکت

کمپانی تهویه مهر صنعت، از جمله بهترین کمپانی‌های تولید کننده انواع لوله فلکسیبل می‌باشد. این کمپانی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در جهت ارتقا سطح کیفی محصولات خود استفاده کرده است. استفاده از تجربه علمی و عملی و همچنین بهره‌گیری از دانش علمی جوانان نیز از دیگر مواردی است که موفقیت این کمپانی را به دنبال داشته‌اند. کمپانی تهویه مهر صنعت، تمامی محصولات خود از جمله لوله فلکسیبل هوا، لوله فلکسیبل الاستومری، بست لوله فلکسیبل و یا عایق الاستومری را با نام اینفلکس داکت تولید کرده و  به بازار عرضه می‌کند. در ادامه این مقاله قصد داریم با محصولات این کمپانی آشنا شویم.

شرکت تهویه مهر صنعتاینفلکس‌ داکت، انواع عایق‌دار و بدون عایق لوله‌ها و یا کانال‌های فلکسیبلی را تولید می‌نماید. از جمله لوله‌های فلکسیبل عایق‌دار می‌توان به رابر، جنرال، پی‌ال، ای اف دی و پلی‌استر حجیم اشاره کرد. کانال‌های فلکسیبلی بدون عایق نیز شامل؛ کانال فلکسیبل آلومینیومی، ویسکوز و کمبی می‌‌باشند. البته تولیدات این کمپانی در تولید لوله فلکسیبل هوا و یا لوله فلکسیبل الاستومری خللاصه نمی‌شوند. بلکه انواع عایق‌های الاستومری و بست‌های کانال فلکسیبل نیز توسط این کمپانی تولید می‌گردند. شما می‌توانید به سایت فروشگاهی تهویه مهر صنعت مراجعه کرده و هر یک از محصولات این کمپانی را با نام تجاری اینفلکس داکت در متراژ دلخواه خریداری نمایید.

ویژگی خرید لوله فلکسیبل الاستومری و لوله فلکسیبل هوا از برند اینفلکس داکت

وزن سبک و انعطاف‌پذیری بالا: از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های لوله فلکسیبل الاستومری و لوله فلکسیبل هوا از برند اینفلکس داکت، می‌توان به وزن پایین و انعطاف‌پذیری بسیار عالی این محصولات اشاره کرد. وزن سبک، امکان نصب و جابه‌جایی آسان را برای افراد فراهم می‌کند. انعطاف‌پذیری بسیار عالی نیز، استفاده از این محصولات را در راه‌های غیر مستقیم و بامانع امکان‌پذیر می‌نماید.

قیمت مناسب: از دیگر ویژگی‌های خرید از شرکت تهویه مهر صنعت و یا به عبارت دیگر، خرید محصولات برند اینفلکس داکت می‌توان به خرید بدون واسطه و قیمت مناسب آن‌ها اشاره کرد. شما بدون واسطه و با حذف دلالان می‌توانید هر یک از محصولات اینفلکس داکت از جمله لوله فلکسیبل هوا، لوله فلکسیبل الاستومری، بست لوله فلکسیبل، عایق لوله فلکسیبل و… را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

مشاوره رایگان: اگر تجربه استفاده از لوله فلکسیبل هوا، لوله فلکسیبل الاستومری و یا انواع دیگر لوله‌های فلکسیبلی و تجهیزات مربوط به آن را ندارید! به شما پیشنهاد می‌دهیم از طریق راه‌های ارتباطی، با مشاوران ما تماس گرفته و از نوع لوله مورد نیاز و یا متراژ لوله اطمینان حاصل کنید. مشاوران و کارشناسان مجموعه اینفلکس داکت در تلاش هستند تا با ارائه مشاوره رایگان خریداران را در زمینه خرید محصولات مختلف تهویه مهر صنعت راهنمایی نمایند.

تولید در متراژ مختلف: تولید در متراژ مختلف از دیگر ویژگی‌های شرکت تهویه مهر صنعت می‌باشد. این کمپانی به طور معمول لوله فلکسیبل هوا، لوله فلکسیبل الاستومری، لوله فلکسیبل رابر و… را در متراژ ۶ متری تولید و بسته‌بندی نموده است. اما؛ در صورت نیاز می‌توانید این لوله‌ها را در متراژهای بالاتر به کمپانی اینفلکس داکت سفارش دهید.

خدمات پس از فروش: از ویژگی‌های منحصر به فرد برند اینفلکس داکت، می‌توان خدمات پس از فروش این کمپانی را نام برد. تهویه مهر صنعت، خدماتی از جمله نصب و راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری را برای کاربران انجام می‌دهد. از این رو؛ شما می‌توانید متراژ مورد نیاز لوله فلکسیبل هوا و یا لوله فلکسیبل الاستومری را از مجموعه ما سفارش داده و باقی کارها را به متخصصان ما بسپارید!

شرکت تهویه مهر صنعتمهم‌ترین اهداف شرکت اینفلکس داکت

از مهم‌ترین اهداف شرکت اینفلکس داکت می‌توان به رضایت مشتریان اشاره کرد. این کمپانی از نیروهای متخصص و کارآزموده در تولید محصولات باکیفیت و استاندارد استفاده کرده و رضایت مشتریان را در نظر دارد. علاوه بر این‌ها؛ ارتقا کیفی محصولات و همچنین دستگاه‌ها از دیگر اهداف این کمپانی می‌باشد. در حقیقت؛ کمپانی تهویه مهر صنعت انواع لوله‌های فلکسیبلی و تجهیزات مربوط به آن را از مواد اولیه مرغوب تولید کرده و سعی دارد این محصولات را با قیمتی مناسب به بازار عرضه نماید. برای خرید انواع لوله فلکسیبلی از جمله لوله فلکسیبل تهویه، لوله فلکسیبل ویسکوز، لوله فلکسیبل هوا، لوله فلکسیبل جنرال، لوله فلکسیبل الاستومری و همچنین تجهیزات مربوط به این لوله‌ها از جمله عایق الاستومری و بست مخصوص لوله فلکسیبل می‌توانید با مشاوران ما در تماس بوده و محصولات مورد نظر خود را به صورت غیر حضوری خریداری نمایید. شرکت تهویه مهر صنعت از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین تولیدکنندگان لوله‌های فلکسیبلی عایق‌دار و بدون عایق به شمار می‌رود.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا