کسب و کار

مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین

پایگاه خبری توسعه برند، با توسعه روز افزون علم از یک سو و توجه به محدود های ایجاد شده به علت اپیدمی کرونا که باعث ارائه هرچه بیشتر خدمات بر بستر برخط و آنلاین شده است از سوی دیگر و همچنین نیاز جامعه به دسترسی به خدمات بدون تحمل بار مسافت و مسافرت های شهری باعث شده ظهور وکلای آنلاین شده است.

وکلای آنلاین که دارای پروانه معتبر وکالت دادگستری می باشند و این پروانه از کانون وکلای دادگستری یا مرکز وکلای قوه قضائیه صادر شده است میتوانند به صورت برخط و آنلاین اقدام به ارائه مشاوره حقوقی نمایند.

متاسفانه به علت نظارت های کم بر فضای مجازی بسیاری از افراد که بعضا حتی فارغ التحصیل حقوق نیز نمی باشند با ادعای وکیل بودن اقدام به ارائه خدمات وکیل آنلاین مینمایند.

بی تردید مشاوره های این وکیل نماها نه تنها گره ای از کار مراجعه کننده حل نخواهد کرد بلکه باری به بار مشکلات ایشان می افزاید.

برای اینکه بتوانیم از خدمات وکیل آنلاین با اطمینان خاطر استفاده نماییم باید به نکات مهمی توجه کنیم.

اولین نکته اعتبار پروانه وکالت وکیل آنلاین شماست.

اگر فرد مدعی وکالت ادعا دارا بودن پروانه وکالت کانون وکلای دادگستری را دارد باید نام وی در سایت اسکودا (اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران) یا در ردیف وکلای عضو صندق حمایت باشد.

با جستجوی ساده نام وکیل به راحتی میتوان نام وی را مشاهده نموده و در صورتی که پروانه وکالت نداشته باشد نام وی در این مراجع قابل مشاهده نخواهد بود.

برخی از وکلای آنلاین نیز ادعا دارند که دارای پروانه وکالت دادگستری از مرکز وکلای قوه قضائیه می باشند.

برای استعلام نام وکیل آنلاین عضو مرکز وکلای قوه قضائیه می توانید به سایت مرکز وکلا مراجعه نموده و نام وکیل را جستجو نمایید.

خالی از لطف نیست که در این گزارش انواع پروانه وکالت و پایه وکالتی را توضیح و تبیین نماییم.

وکلای دادگستری که طبق قانون حق ارائه مشاوره حقوقی اعم حضوری و تلفنی و همچنین وکالت پرونده ها در محاکم دادگستری را دارند و یا به صورت وکیل آنلاین در فضای مجازی اقدام به ارائه خدمات حقوقی آنلاین می نمایند به چند دسته تقسیم می شوند.

وکیل کارآموز وکالت، وکیل پایه یک دادگستری، وکیل پایه دو دادگستری

تنها دارندگان این پروانه های وکالت حق ارائه خدمات وکیل آنلاین را در بستر فضای مجازی و آنلاین دارند.

همچنین بی تردید تنها این اشخاص هستند که می توانند وکالت شما را در پرونده های مطروحه در محاکم دادگستری بپذیرند.

ولی همانطور که در سطور گذشته بیان شد، متاسفانه مشاهده شده اشخاصی که حتی تحصیلات حقوقی نیز نداشته اند با راه اندازی صفحه ای در فضای مجازی ادعا وکالت و وکیل آنلاین بودن مینمایند و با مشاوره های غلط بر مشکلات مراجعه کنندگان خود می افزایند.

اما راهکار این مشکل چیست؟

خوشبختانه با همت گروهی از وکلای پایه یک دادگستری سامانه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی ایجاد و راه اندازی شده است که مرجع معرفی وکلای معتبر و دارای پروانه وکالت دادگستری می باشد و شما با مراجعه به این سامانه میتوانید به وکیل آنلاین معتبر دسترسی داشته باشید.

این سامانه که مدتی است تحت عنوان وکیل تیک راه اندازی شده است اقدام به معرفی وکلای آنلاین به شما مینماید.

لازم به ذکر است  پروانه وکالت دادگستری تمام وکلای عضو حین ثبت نام استعلام شده است و تمام ارائه دهندگان خدمات حقوقی آنلاین یا به تعبیر دیگر وکیل آنلاین دارای پروانه معتبر و مورد اطمینان می باشند.

شما با آسودگی خاطر می توانید از وکیل آنلاین این سامانه حقوقی اقدام به دریافت خدمات حقوقی آنلاین نمایید.

چه خدمات حقوقی آنلاین در وکیل تیک ارائه می شود.

وکیل آنلاین در وکیل تیک خدمات مشاوره حقوقی تلفنی ، مشاوره حقوقی متنی ، مشاوره حقوقی حضوری را به تمام درخواست کنندگان خدمات حقوقی آنلاین ارائه می دهد.

همچنین این امکان فراهم شده است که شما از خدمات حقوقی وکیل آنلاین در حین تنظیم قرارداد نیز استفاده نمایید.

وکیل آنلاین در جلسه قرارداد شما!

این خدمات برای اولین بار و با ابتکار و ایده پردازی وکیل تیک در ایران اجرایی شده است.

تقریبا در سراسر کشور عموم مردم میتوانند از خدمات وکیل آنلاین در جلسه قرارداد بهرمند شوند.

برای ثبت درخواست حضور وکیل آنلاین در جلسه قراردا کافی است به سامانه وکیل تیک مراجعه نمایید و در قسمت همراهی در جلسه قرارداد مشخصات جلسه قرارداد خود را وارد کنید.

تمام هماهنگی ها به وکیل آنلاین معتبر و دارای پروانه وکالت دادگستری انجام می شود و وکیل در جلسه قرارداد به مدت دو ساعت شما را همراهی می نماید.

شما در جلسه قرارداد وکیل آنلاین و به روز را در کنار خود خواهید داشت و در حین انعقاد و تحریر قرارداد مشاوره های حقوقی لازم را از ایشان دریافت خواهد کرد.

اگر تمام طرفین قرارداد بتوانند از خدمات وکیل آنلاین در جلسات قرارداد خود استفاده نمایید بی تردید بار بزرگی از دوش قوه قضائیه به علت جلوگیری از تشکیل پرونده های متعدد و بی دلیل که بعضا فقط به علت یک سوء برداشت صحیح از قرارداد ایجاد خواهند شد جلوگیری می شود.

خدمات وکیل آنلاین در وکیل تیک فقط محدود به مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی متنی، مشاوره حقوقی حضوری و همراهی در جلسه قرارداد نیست.

شما با مراجعه به سامانه وکیل تیک در بستر وب یا دانلود و نصب اپلیکیشن وکیل تیک از اپ استور های ایرانی بازار و مایکت و همچنین نسخه وب اپ آیفون (ios)  از سایت وکیل تیک میتوانید به معتبر ترین مرجع معرفی وکیل آنلاین دسترسی داشته باشید.

همانطور که اشاره شد با پرداخت هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه شما می توانید از خدمات وکیل آنلاین به صورت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی متنی استفاده نمایید.

نکته جالب این است که شما با پرداخت هزینه مناسب مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل آنلاین هزینه تماس نیز بر عهده وکیل تیک است و پس از ثبت درخواست کافی است کمی شکیبا باشید، حداکثر ظرف ده دقیقه برترین وکیل آنلاین موضوع تخصص مشاوره حقوقی شما با شما تماس میگیرد.

شما جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از وکیل آنلاین هزینه ای جز هزینه مشاوره را پرداخت نخواهد کرد و تماس نیز با سرشماره وکیل تیک با شما انجام می شود و با خیالی آسوده میدانید که وکیل دادگستری آنلاین به شما مشاوره حقوقی ارائه میدهد.

اگر برای پرونده های جاری خود نیاز به ارائه لایحه ای دارید تا از حقوق حقه خود دفاع کنید یا هنوز اقدام به طرح دعوا نکردید و میخواهید دادخواستی را تنظیم یا شکوائیه ای را تحریر کنید یا اظهارنامه ای به طرف مقابل خود ارسال نمایید ولی نمیدانید چه متن حقوقی را تنظیم کنید وکیل تیک در خدمت شماست.

وکیل تیک با معرفی وکیل آنلاین به شما و ارجاع درخواست تحریر اوراق قضایی شامل دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و لایحه به وکیل آنلاین معتبر و متخصص در زمینه مورد درخواست، خدمات حقوقی خود را ارائه میدهد.

وکیل تیک به عنوان مرجع معتبر معرفی وکیل آنلاین دارای پروانه وکالت دادگستری خدمات وکیل آنلاین را به صورت تحریر قرارداد نیز ارائه میدهد.

جهت بهرمندی از خدمات وکیل آنلاین در وکیل تیک کافی است به سایت وکیل تیک یا اپلکیشن این سامانه مراجعه و از خدمات نوین حقوقی استفاده نمایید.

به امید روزی که تمام مردم کشورمان به خدمات حقوقی وکیل آنلاین با به برترین وکلای ایران صرف نظر از موقعیت جغرافیایی و زمانی دسترسی داشته باشند.

آدرس سایت وکیل تیک: www.vakiltik.com

وکیل
این مطلب خبر آگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا