کسب و کار

آیا خرید کادو بهترین گزینه برای قدردانی از عزیزان است؟

پایگاه خبری توسعه برند، کادو خریدن یکی از کارهای جذاب و در عین حال چالش برانگیز است که در زندگی انجام می‌دهیم. قطعا بارها برای شما اتفاق افتاده که به جایی دعوت شده‌اید و از اطرافیان سوال کرده‌اید که به نظر شما چه کادویی بهتر است. خرید کادو برای کسی که شناختی از او نداریم یکی از سخت‌ترین خریدهاست اما از سوی دیگر برای شخصی که در سال چندین بار برای او کادو خریداری می‌کنیم نیز چندان آسان نخواهد بود چراکه به قول معروف بعد از مدتی ایده‌هایمان ته می‌کشد .در چنین شرایطی چه باید کرد؟ قید خرید هدیه را بزنیم، خود را دچار چالش کنیم؟ یا راه حل ساده‌تری چون خرید اینترنتی از گیفت آس را امتحان کنیم؟

خرید اینترنتی کادو

در دنیای پرمشغله امروز خرید کادو چندان کار آسانی نیست. چراکه شلوغی مسیر و ترافیک مانع آن می‌شود که با صبر و حوصله به سراغ انتخاب کادویی کاربردی برویم. گاهی حتی به دلیل مشغله، از خرید کادو صرف نظر می‌کنیم و به افراد کارت هدیه کادو می‌دهیم تا هم او راضی باشد و هم ما. اما واقعیت این است که تاثیر کادو بسیار بیشتر از کارت‌های هدیه است.

شاید بارها به خرید اینترنتی کادو فکر کرده باشید اما تجربه، شما را در تردید بیندازد که آیا باید کادو را اینترنتی بخرید یا حضوری؟ از مسئله دیر و زود رسیدن محصول تا معتبر نبودن فروشگاه و غیره و غیره گاهی اوقات شما را مجاب می‌کند که وقت بگذارید و حضوری به سراغ خرید هدیه بروید. امروزه خرید اینترنتی یکی از پر رواج‌ترین کارهاست پس اگر فروشگاه را به درستی انتخاب کنید نباید نگران مسائل جانبی آن باشید. ابتدا چند توصیه را مدنظر قرار دهید تا به سراغ انتخاب فروشگاه برویم.

قبل از شروع یک ایده را در ذهن داشته باشید

وقتی به یک سایت خرید کادو می‌روید با حجمی از کادوهای مختلف مواجه خواهید شد که حسابی شما را سردرگم می‌کند. پس اول در نظر بگیرید که قرار است برای مخاطب خود چه چیزی بخرید؟ دوست دارید به او یک لباس هدیه بدهید یا برای جمع‌های دوستانه به دنبال تهیه یک بازی مهیج هستید؟ بنابراین بهتر است قبل از رفتن به یک فروشگاه اینترنتی چیزی را در ذهن داشته باشید.

به هدیه‌های متفاوت فکر کنید

خرید اینترنتی یک مزیت دارد آن هم اینکه شما محدود به چند گزینه نیستید و می‌توانید از اقلام بی‌شمار، یک یا چند مورد را انتخاب کنید. سعی کنید به دنبال خرید هدیه‌ای باشید که قبلا برای مخاطب خود نخریده‌اید. مثلا اگر آن فرد مادر شما باشد قطعا در سال‌های زندگی برای او کادوهای مختلفی خریده‌اید، پس به جای اینکه به یک هدیه تکراری فکر کنید، ایده‌های جدید را مورد بررسی قرار دهید.

خرید کادو

کادویی بخرید که احتمالا مخاطب برای خودش نمی‌خرد

اگر به دنبال یک هدیه خاص هستید، چیزی را سفارش دهید که می‌دانید مخاطب آن را برای خودش نمی‌خرد. مثلا خیلی کم اتفاق می‌افتد که کسی برای خودش پوشاک تهیه نکند اما بعید به نظر می‌رسد که شخصی تابلوی نقاشی چهره خود را سفارش دهد. ممکن است اگر خود فرد بخواهد آن را برای خود بخرد، تابلو را خریدی غیرضروری بداند اما اگر شما آن را برای او سفارش دهید قطعا خوشحال خواهد شد. حتی ممکن است به شما بگوید که این هنر را خیلی دوست داشتم اما به دنبال خرید آن نبودم.

صفحاتی که او دنبال می‌کند را دنبال کنید

اگر در این فکر هستید که چطوری عزیزانمان را سوپرایز کنیم، یک ترفند ساده وجود دارد. در اینستاگرام، صفحاتی که مخاطب شما دنبال می‌کند را پیگیری کنید و اگر موردی را لایک کرده یا کامنت گذاشته را پیدا کنید و محصول مورد نظر را برای او سفارش دهید. خیلی بعید به نظر می‌رسد که شخصی با یک پیج تعامل کند در حالی که به آن علاقه‌ای ندارد. برای خرید کادو و هدیه سایت گیفت آس بهترین گزینه است.

لیستی از علاقه‌مندی‌های فرد تهیه کنید

هر شخص در زمان‌های مختلف به وسایلی نیاز دارد که ممکن است خرید آن‌ها را رتبه بندی کند. شما می‌توانید با پی بردن به اقلامی که به آن نیاز دارد به سراغ خرید بهترین کادو بروید. پس دیگر دغدغه نداشته باشید که چه کادویی برای عزیزانمان بخریم؟ چون خودشان به شما غیر مستقیم راهنمایی خواهند کرد فقط باید چراغ سبزهای مسیر را دنبال کنید. اگر مخاطب شما به تازگی یک گوشی موبایل خریده اما هنوز فرصت نکرده که برای آن کاور بخرد، می‌توانید با خرید قاب گوشی او را هیجان‌زده کنید. فقط توجه داشته باشید که چیزی را بخرید که با سبک و سلیقه او سازگار است و به احتمال زیاد از کادوی شما استفاده می‌کند.

بودجه خود را برنامه ریزی کنید

اگر پی برده‌اید که چه چیزی باید بخرید اما بودجه شما کافی نیست، سعی کنیدکادوی خود را با دیگری شریک شوید یا با مدیریت بودجه به سراغ خرید کادو بروید. بهترین راه‌حل این است که کار را به دقیقه نود واگذار نکنید و از مدت‌ها قبل برای خرید هدیه برنامه ربزی کنید.

کادو را به اشتراک بگذارید

شما در هنگام خرید حضوری زمان کوتاهی برای تصمیم گیری دارید، در حالی که در خرید اینترنتی می‌توانید در تمام ساعات روز به فروشگاه مدنظر بروید یا محصول انتخابی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. خرید هدیه نیازمند صرف وقت زیاد است. در خرید اینترنتی درگیر بازاریابی فروشنده و تعارف کردن با او نمی‌شوید و هر زمان که بخواهید می‌توانید از خرید کادو صرف نظر کنید. از طرفی قیمت‌ها کاملا مشهود هستد پس با دیدن قیمت، سوپرایز نمی‌شوید.

خرید کادو

نظرات را بخوانید

در خرید اینترنتی می‌توانید از نظرات دیگران نسبت به کادو مطلع شوید. پیش از خرید، نظر مخاطبان را بخوانید و از نقطه ضعف و قوت محصول مطلع شوید. البته توجه داشته باشید که افراد سلیقه متفاوتی دارند و ممکن است از کادویی که شما می‌خرید استقبال نکنند. نظرات مثبت و منفی را مدتظر قرار دهید و در نهایت تصمیم بگیرید.

اگر شرایط شما برای خرید کادو مناسب نیست، هدیه‌ای  را بخرید که قدرت پرداخت هزینه آن را دارید. پیش از مراجعه به خانه مطمئن شوید که مخاطب شما در خاته است و با کادوی خود می‌تواتید او را سوپرایز کنید. یک راه حل دیگر هم وجود دارد. اگر اخیرا پی برده‌اید که چه چیزی باید بخرید اما بودجه شما کافی نیست، یا کادوی خود را با دیگری شریک شوید یا با مدیریت بودجه به سراغ خرید کادو بروید. بهترین راه‌حل این است که کار را برای دقیقه نود واگذار نکنید و از مدت‌ها قبل برای خرید هدیه برنامه ربزی کنید.

از کجا کادو بخریم؟

بعد از اینکه همه عوامل را بررسی کردید، نوبت به این می‌رسد که کادو را از کدام فروشگاه بخرید؟ برای تهیه کادو به فروشگاه کادو و هدیه بروید و در اینترنت خودتان را سردرگم نکنید. امروزه فروشگاه‌های مختلفی به عرضه کادو می‌پردازند پس شما باید گزینه‌ای را انتخاب کنید که تنوع محصولی بیشتری دارد یا قیمت آن مناسب‌تر است. گیفت آس یکی از فروشگاه‌های بزرگ برای خرید هدیه و کادو است که شما می‌توانید از طریق منوی آن به دسته بندی‌های مختلف بروید و آنچه نیاز دارید را خریداری کنید.

کارشناسان گیفت آس براساس تجربه خود می‌توانند پیشنهادات مختلفی را پیش روی شما قرار دهند. گیغت آس می‌تواند هدیه را به شهر شما یا سایر شهرها ارسال کند. مزیت خرید از این مجموعه این است که شما می‌توانید کادو را به سایر شهرها بفرستید و پیش از سفارش، قیمت نهایی را ببینید. از طرفی هدیه‌ای که به دست شما می‌رسد کاملا باکیفیت است و همه را خیره به خود می‌کند.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا