کسب و کار

معرفی بزرگ‌ترین ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی البرز ساخت ایران

پایگاه خبری توسعه برند، دوستان عزیزم سلام، امیدوارم هرجا هستید شاد و پیروز و سلامت باشید. ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی کانوایردار با هر برند و هر مدلی از نمونه‌های بسیار قوی و قدرتمند ماشین‌ ظرفشویی صنعتی است.

ما چند مدل ماشین ظرفشویی صنعتی داریم :

۱-ماشین ظرفشویی صنعتی زیر کانتری یا اصطلاحاً ۵۴۰ بشقاب

۲-ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده یا اصطلاحاً ۱۲۰۰ بشقاب

۳-ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی یا ۲۰۰۰ بشقاب به بالا

ماشین ظرفشویی ریلی به دلیل سرعت عمل بالایی که در شستشوی ظروف دارد حتماً باید یک کاربر در قسمت ورود بایستد و یک کاربر در قسمت خروج بایستد. ظروف کثیف از قسمت ورودی وارد دستگاه می‌شوند و از قسمت خروج کاربر ظروف تمیز و شسته‌شده را برمی‌دارد و بر روی ترولی آبچکان و یا کابینت می‌چیند و به چرخه مصرف برمی‌گرداند.

ماشین ظرفشویی صنعتی سلف شور البرز

در ماشین‌های ظرفشویی صنعتی ریلی کانوایردار یک نکته رو باید درنظر بگیرید که این ماشین‌های ظرفشویی صنعتی ریلی بزرگ یا اصطلاحاً کانوایردار تحت عنوان سلف ‌شور هم معرفی می‌شوند، یعنی از اصلی‌ترین ماشین‌آلاتی که شما به واسطۀ آن سینی‌های سلف را می‌توانید شستشو کنید همین ماشین‌های ظرفشویی صنعتی ریلی کانوایردار هستند. البته شستشوی سینی سلف بر روی ماشین‌های ظرفشویی صنعتی ریلی سبدخور یا ایستاده هم انجام می‌شود اما به‌ دلیل آن‌که زمان زیادی برای چیدن سینی‌های سلف صرف می‌شود خرید آن دستگاه‌ها برای کاربر به‌صرفه نیست و بهتر این است که از ماشین ظرفشویی کانوایردار استفاده کند، که سینی‌های سلف را پشت سر هم بر روی کانوایر قرار بدهد و از قسمت انتهایی به راحتی و با سرعت بسیار زیاد بتواند آن‌ها را بردارد.
ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی کانوایر دار البرز یا به عبارتی مدل AZC2000، دو تانک آبگیری دارد. یکی از مخازن مخزن آب‌کشی است و دیگری مخزن شستشو.

 شرکت «البرز تجهیز» تلاش کرده است که این دستگاه را دقیقاً مشابه نمونه‌های خارجی طراحی و تولید کند. خیلی از ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی ایرانی هستند که مخزن آبکشی ندارند و فقط یک مخزن شستشو دارند، و زمانی که ظروف وارد مرحله آبکشی می‌شوند شیربرقی آب بیرون دستگاه را آزاد می‌کند و آب از بیرون وارد دستگاه می‌شود و ظروف را آبکشی می‌کند. یک نکته، زمانی که آب از بیرون وارد دستگاه بشود، دمای مورد نظر را ندارد و ممکن است آبکشی خوبی به شما ارائه ندهد. اما متخصصین «البرز تجهیز» این دستگاه را با دو مخزن طراحی کرده‌اند، یعنی مخزن شستشو که دمای آب را به حد نصاب می‌رساند که شما روی هر دمایی که بخواهید می‌توانید آن‌را تنظیم کنید یعنی ۸۰، ۶۰ و … و بعد از آن مخزن آبکشی بوسیله پمپ قدرتمندی که بر روی آن قرار گرفته است آب با دمای بالا (۸۰ درجه) را بر روی ظروف بپاشد و ظروف را آبکشی کند و بعد از آن نیز وارد مرحله خشک‌کن شود و از قسمت انتهایی خارج شود.

مزیت های ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی البرز 

blank

۱-ظرفشویی ریلی خشک کن دار

عزیزان من ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی هم نوع خشک‌کن‌دار آن وجود دارد و هم بدون خشک‌کن. مدل AZC2000 نمونه خشک‌کن‌دار ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی البرز است. خشک‌کن بر روی ماشین ظرفشویی صنعتی تنها می‌تواند ۳۰‌% خشکی داشته باشد. اگر عزیزانی هستند که می‌خواهند خشکی ظروف بیشتری داشته باشند باید سانتریفیوژهای بیشتری روی دستگاه قرار بگیرد و یا ساختار به گونه‌ای دیگر طراحی بشود تا ظروف آن‌ها به خشکی ۱۰۰‌% نزدیک شود. زمانی که ماشین ظرفشویی صنعتی خشک‌کن داشته باشد بعضی تصور می‌کنند می‌توانند ظروف را با خشکی ۱۰۰‌% تحویل بگیرند اما اصلاً این‌طور نیست. خشک‌کن با فشار بادی که روی ظروف پرتاب می‌کند باعث می‌شود قطرات بر روی ظروف تا حدود زیادی از بین بروند و به پایین کشیده شوند و از روی ظروف بیفتند و بعد از آن‌که شستشوی ظروف تمام شد ظروف را روی ترولی آبچکان قرار می‌دهند تا کاملاً خشک شود.

۲-جنس بدنه ظرفشویی البرز

ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی البرز مدل AZC2000 کانوایردار، تمام استیل می‌باشد. تمام قسمت‌های این دستگاه از استیل ۳۰۴ ضخیم ساخته شده است. این دستگاه دارای شاسی می‌باشد. دستگاه‌هایی ک دارای شاسی می‌باشند به مرور زمان افت نمی‌کنند و ظاهر دستگاه تغییر نمی‌کند و دستگاه بعد از مدت‌های طولانی نیز استقامت خود را حفظ می‌کند و فقط کافیست که شما قطعات این دستگاه را آپدیت کنید. 

۳-قطع کن نوار کانوایر

گاهی اوقات ورودی ظروف و یا سینی‌های سلف بسیار زیاد است و کاربری که در قسمت ورودی ایستاده است ظروف را سریعاً داخل دستگاه می‌چیند و کاربری که در قسمت خروجی ایستاده است عملکردی نسبتاً کندتر نسبت به کاربر ورودی دارد، چرا؟ چون ظروف شسته‌شده باید روی ترولی چیده شود و یا با نظم خاصی وارد چرخه شود. در دستگاه‌های قدیمی مشکل بسیار بزرگی وجود داشت که کاربر در قسمت خروجی حتماً باید ظروف را با سرعت زیادی از روی کانوایر خارج می‌کرد اما در نمونه‌های جدید ما این مشکل را برطرف کرده‌ایم. قطع‌کنی که در انتهای کانوایر قرار دارد کار را ساده می‌کند. زمانی که کاربر در قسمت خروجی ایستاده و ظروف را از دستگاه خارج می‌کند ممکن است حواسش به سر و سامان دادن ظروف پرت شود و فراموش کند ظروف را باید از روی کانوایر در قسمت خروجی بردارد در این حالت زمانی که ظروف به قسمت انتهایی کانوایر برسد، قطع‌کن عمل می‌کند و تا زمانی که این ظروف را خارج نکرده‌اید کانوایر حرکت نمی‌کند و این امر باعث می‌شود که به ظروف شما هیچ‌گونه آسیبی نرسد.

۴- جنس کانوایر دستگاه

جنس کانوایری که برای تولید این دستگاه به کار رفته است بسیار با کیفیت می‌باشد. ما برای تولید کانوایر این ماشین ظرفشویی صنعتی ریلی البرز مدل AZC2000، از کانوایر آنتی‌باکتریال استفاده کرده‌ایم که بعد از گذشت مدت زمان زیاد هم باکتری نگیرد و هم از بین نرود، چون حرارت بسیار زیاد ممکن است به کانوایر آسیب برساند. 

۵-طرز کار پنل فرمان ظرفشویی البرز

کار با پنل فرمان ماشین ظرفشویی صنعتی کانوایردار البرز بسیار آسان است. یک صفحه دیجیتال دارد که نمایشگر دمای دستگاه است (برای مخزن شستشو و مخزن آبکشی). یک دکمه صفر و یک دارد که برای روشن کردن قسمت اصلی دستگاه است یعنی در حالی که دستگاه از قبل به برق و آب شهر متصل است، وقتی از حالت صفر روی یک قرار می‌دهید پنل دستگاه روشن می‌شود و فن داخل باکس شروع به کار کردن می‌کند و دستگاه به‌طور اتوماتیک شروع به آبگیری می‌کند. مخزن آبکشی پر می‌شود، زمانی که مخزن آبکشی پر شد چراغ VALVE 1 خاموش می‌شود و بعد مخزن شستشو شروع به پر شدن می‌کند، وقتی این کار انجام شد VALVE 2 خاموش می‌شود. وقتی VALVE 1,2 خاموش شدند از طریق ولوم تنظیم درجه حرارت المنت به صفحه دیجیتال فرمان می‌دهید که می‌خواهید دمای شستشوی‌تان به‌طور مثال ۸۰ درجه باشد، بعد از تنظیم درجه حرارت و پر شدن مخازن، HEATER 1,2 روشن می‌شوند تا دما رو به حد نصاب برسانند. وقتی دما به حد نصاب رسید دستگاه اعلام می‌کند که، آماده شستشو می‌باشد و شما دکه start را می‌زنید.

با زدن دکمه start ، چراغ‌های PUMP 1,2 که مربوط به پمپ شسشتو و آبکشی هستند روشن می‌شوند که یعنی در حال کار هستند. موتوری که در قسمت شستشوی دستگاه کار گذاشته شده است ۲/۵ اسب قدرت دارد، یعنی با قدرت بسیار زیاد یعنی توسط ۱۲ نازل پاشش آب در قسمت بالا و ۱۲ نازل پاشش آب در قسمت پایین، با فشار زیاد آب را بر روی ظروف می‌پاشند تا یک شستشوی عالی و متمرکز را به شما ارائه بدهند. مسئله‌ای که هست در بعضی از روزها ممکن است ظروف شما خیلی چرب باشند در این‌صورت می‌توانید با ولوم speed سرعت کانوایر را کم (و یا زیاد) کنید. زمانی که سرعت کانوایر را کم می‌کنید ظروف مدت زمان بیشتری در قسمت شستشو باقی می‌مانند و چربی آن‌ها از بین می‌رود و اگر چربی کمی دارند می‌توانید سرعت کانوایر را زیاد کنید و ظرف‌ها بسیار عالی و با سرعت بالاتر شسته شوند. مطلبی که هست، در نمونه خشک‌کن‌دار این دستگاه یک دکمه start/stop هم قرار دارد که زمانی که دستگاه را روشن کردید، دکمه start سانتریفوژ را می‌زنید که شروع به چرخش کند. ۶ المنت یک و نیم کیلو وات داخل این سانتریفویژ قرار دارد که گرمای بسیار زیادی را بر روی ظروف پرتاب می‌کند تا خشکی بین ۳۰ تا ۴۰ درصد عالی را به شما ارائه دهد.

۶-امنیت ظرفشویی ریلی البرز

 این دستگاه دارای کلید محافظ جان ۶۲ آمپری و همینطور دارای کلید EMERGENCY جهت محافظت از جان کاربر میباشد . این دستگاه دارای یک درب بازشو است که از طریق آن می‌توانید به المنت‌های دستگاه دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را چک کنید و توری آشغال‌گیر دستگاه را می‌توانید بعد از چند وقت استفاده از طریق درب بازشو به‌راحتی تمیز و یا تعویض کنید. روی هم رفته، این درب بازشو تعبیه شده است تا شما تسلط نسبی به قسمت داخلی شستشوی دستگاه داشته باشید که تمام دستگاه تحت کنترل شما باشد. و در نهایت این ماشین ظرفشویی صنعتی البرز AZC2000 است که می‌توانید این دستگاه را در حوزه ی تجهیزات آشپزخانه صنعتی در هتل‌ها، بیمارستان‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی سازمان‌ها و ارگان‌ها، تالارها و هر مجموعه غذایی بزرگ دیگر استفاده کنید و از ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش این دستگاه به زیبایی بهره ببرید.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا