کسب و کار

چگونه با طراحی سایت به کسب و کار خود رونق ببخشیم؟

پایگاه خبری توسعه برند، زندگی جامعه بشری امروز در پی پیشرفت علم و فناوری با پدیده عجیبی به نام اینترنت گره خورده و سمت و سوق جدیدی یافته است. این روزها اکثر مردم با در دست داشتن گوشی‌های هوشمند ساعات زیادی از روز را در شبکه‌های تحت وب سپری می‌کنند و در این راستا نیازهای خود را نیز از طریق اینترنت رفع می‌کنند. آنچه به کسب و کارهای مختلف رونق می‌بخشد، حضور مستمر مشتریان آن‌ها است. حال وقتی کاربران نیازهای خود را از طریق اینترنت تأمین می‌کنند، کسب و کارهای فیزیکی ناچارند با حضور در این بستر وسیع به کسب درآمد بپردازند. طراحی سایت اولین قدم برای شروع یک کسب و کار اینترنتی است اما مسئله این است که چگونه می‌توان با طراحی سایت به کسب و کار خود رونق ببخشیم.

طراحی سایت چیست؟

برای این که بتوانید حرفه خود را در اینترنت ادامه دهید باید یک سایت طراحی کنید. طراحی وب سایت در واقع راه اندازی یک پایگاه اینترنتی است که می‌توانید در بستر آن محصولات و خدمات خود را به مشتریان هدف معرفی کنید. اینترنت یک شبکه گسترده است و افراد از سراسر جهان می‌توانند در آن به کسب درآمد بپردازند‌. وقتی وارد این بستر توسعه یافته می‌شوید، در واقع از مرزهای محلی و منطقه‌ای عبور کرده‌ و وارد میدان رقابت بسیار بزرگی می‌شوید. هیچ کسی در این حوزه نمی‌تواند جایگاه شما را تعیین کند. تنها گوگل است که بر اساس میزان تلاش شما، به ساییتان رتبه داده و آن را در جایگاه مشخص خود قرار می‌دهد. حال اگر می‌خواهید در جایگاه برتر گوگل قرار بگیرید باید طراحی سایت را به صورت اصولی انجام داده و خدمات سئوسایت آن را پیاده سازی کنید.

قطعا اهمیت طراحی سایت اصولی و استفاده از خدمات سئو نتیجه گرا برایتان روشن است. معمولا کاربران اینترنت قبل از خرید محصولی چه به صورت فیزیکی و چه به صورت آنلاین ابتدا راجع به آن در گوکل تحقیق می‌کنند. ممکن است در این بین که در جست و جوی چیستی محصول و قابلیت‌های آن هستند، بر روی سایت شما کلیک کرده و محصول مورد نظر را خریداری کنند اما مسئله اینجا است که غالبا سه سایت اول در صفحه اول گوگل شانس بیشتری برای ورود و نرخ کلیک دارند. به همین دلیل تمام سایت‌ها تلاش می‌کنند که در رقابت پیروز شده و این رتبه‌های برتر را از آن خود کنند. حال باید بدانید تنها سایت‌هایی در این جایگاه قرار می‌گیرند و می‌توانند در گوگل دنسر رتبه خود را حفظ کنند که ساختار استاندارد، کاربر پسند و البته گوگل پسند داشته باشند.

طراحی سایتدر این زمان چگونگی طراحی سایت برای رونق بخشیدن به کسب و کار معنی پیدا می‌کند. سایت‌هایی که در صدر جدول گوگل باشند نرخ ورود بالایی دارند و قطعا از فروش قابل قبولی برخوردارند. چنین سایت‌هایی به مرور در بین کاربران شناخته شده و مشتریان بالقوه زیادی پیدا می‌کنند که دائم منتظر ارائه محصولات جدید هستند. اصلی‌ترین هدف کارفرمایان از طراحی وب سایت همین مسئله است. برای تحقق یافتن این هدف نیز باید سایت از همان ابتدای طراحی و راه اندازی بهینه سازی شود.

سئو چیست؟

سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو است و شامل فعالیت‌ها و خدمات بسیار متنوعی است که سایت را برای موتور جست و جوی گوگل بهینه می‌کند. سئو یک فرآیند پیچیده و تخصصی است و برای پیاده سازی آن به دانش برنامه نویسی احتیاج دارید. برای این منظور باید از یک سئو کار متخصص کمک بگیرید. حتی اگر با دانش برنامه نویسی نیز آشنا باشید با توجه به پیچیدگی این خدمات و نقش تعیین کننده آن‌ها در پیشرفت و توسعه سایت به خدمات مشاوره سئو نیاز دارید. این نکته را فراموش نکنید که برای اجرای استراتژی‌ها و تکنیک‌های بهینه سازی باید نوع سایت و نوع کسب و کار خود را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال استراتژی‌های طراحی سایت فروشگاهی که طبیعتا بازدید بالایی دارد با استراتژی‌های راه اندازی یک شرکت خدماتی کاملا متفاوت است.

مشاوره سئو چیست؟

طراحی سایتبرای این که با خدمات مشاوره سئو آشنا شوید باید نقش مشاور را در طراحی و سئوی سایت بشناسید. مشاور در واقع همان سئوکار متخصص است که با تمام ابزارهای بهینه سازی آشنا است و با به کارگیری پلتفرم‌هایی تخصصی مانند گوگل آنالیتیکس به خوبی می‌تواند نقاط ضعف و قوت سایت را شناسایی کرده و استراتژی‌هایی پیشنهاد دهد که سایت با الگوریتم‌های گوگل همگام شود. گوگل الگوریتم‌های خود را برای رفع نیاز کاربران خود برای سایت‌ها اعمال می‌کند. این الگوریتم‌ها مدام در حال تغییرند تا بتوانند با ارتقاء سطح نیاز کاربران پاسخگوی خواسته آن‌ها باشند. حال اگر سایتی با این الگوریتم‌ها همسو باشد مورد تأیید گوگل قرار گرفته و توسط این شبکه به مخاطبین سایت‌ها معرفی می‌گردد. مشاور سئو با ارائه خدمات مشاوره در طراحی سایت به این پلتفرم‌ها کمک می‌کند که تکنیک‌ها را درست و اصولی به کار گیرند. در واقع مشاور، راهنما و هدایت کننده کارفرمایان سایت‌ها است و خود نقشی در اجرای خدمات سئو ندارد.

مشاوره سئو قبل از طراحی سایت

قطعا نمی‌توان هنگام طراحی سایت تمام استراتژی های سئو را اعمال کرد چون علاوه بر این که پیاده سازی هر خدمات و رسیدن به نتیجه آن زمانبر خواهد بود، هزینه‌های جاری بسیاری نیز برای کارفرما دارد. هزینه طراحی و سئو سایت از مهم‌ترین معضلات سایت‌های تازه ورود است. برای این که بتوان این هزینه‌ها را کم کرد و در زمان کمتری به نتیجه رسید، باید اصولی پیش رفت و استراتژی‌های درست و کارآمدی را به کار گرفت. مشاوره سئو قبل از طراحی وب سایت دقیقا با این هدف ارائه می‌شود. در این راستا انتخاب مشاور حرفه‌ای اهمیت بسیاری دارد. شما می‌توانید برای اطمینان نسبت به خدماتی که دریافت می‌کنید، به سایت جناب اسماعیل سحاب مراجعه کرده و بهترین خدمات مشاوره نتیجه محور را از ایشان دریافت کنید. لینک زیر آدرس اینترنتی جناب سحاب می‌باشد.

http://ismaeilsahab.ir

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا