کسب و کار

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره چقدر هزینه دارد؟

پایگاه خبری توسعه برند، امروزه تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره امری بسیار مهم در ساختمان ها به شمار می رود. پنجره های قدیمی معایبی دارند که صاحبان منازل را وادار به تعویض می سازد.

در سایت پروما نوین این موضوع را مورد بررسی قرار داده و برای آگاهی شما این مقاله را به نگارش در آورده ایم. اگر تصمیم به تعویض پنجره دو جداره دارید قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما مشورت نمایید و راهنمایی های لازم را دریافت دارید. همچنین قیمت پنجره دو جداره را می توانید از واحد فروش بپرسید.

برآورد قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره چگونه است؟

در جواب این سوال که تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره چه هزینه ای در بر دارد، نمی توان به طور دقیق محاسبه نمود. در واقع پاسخ به این سوال کار ساده ای نیست. عوامل زیادی این مسئله را تحت تاثیر قرار می دهد. سبک پنجره های دو جداره و نوع متریالی که مورد استفاده قرار می گیرد در قیمت گذاری بسیار اهمیت دارد.

بهترین کار این است که با مشاوران ما در ارتباط باشید و متراژ و‌ نوع پنجره و طرح مورد نظر را به آن ها اعلام نمایید. در این صورت می توان هزینه نسبی را مشخص نمود و سپس با توجه به هزینه نصب و دیگر موارد قیمت نهایی را محاسبه نمود. برخی از شیشه های دو جداره کیفیت بسیار معمولی دارند و مطمئن باشید که هزینه کمتر می تواند به ضرر شما باشد و کیفیت مورد نظر را به شما ندهد.

فواید پنجره های دو جداره چیست؟

قبل از تصمیم گیری و اقدام برای تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره بهتر است نکات مهم درباره پنجره های دو جداره را بدانید. البته همگی با ویژگی های این پنجره ها آشنا هستید. اما در این مقاله نیز نکات مهم را مرور خواهیم کرد. عایق بودن این پنجره های دو‌ جداره باعث می شوند که محیط و فضای ساختمان ما بسیار سالم تر و مطلوب تر باشد.

مصرف انرژی که امروزه دغدغه همه می باشد، با این پنجره ها به حداقل می رسد. دلیل این است که در زمستان و تابستان اجازه نمی دهند که هوای سرد یا گرم و مطلوب وارد یا خارج شود. از این رو دمای خانه همیشه مطلوب می ماند.

گرد و‌ خاک اصلا نمی توانند به داخل راه پیدا کنند. لایه عایق بین دو شیشه که از گاز آرگون تشکیل شده است بهترین عایق برای صدا می باشد. از این رو فرقی ندارد که شما در چه منطقه ای زندگی می کنید، حتی در شلوغ ترین مناطق نیز می توانید با بستن پنجره ها، آرامش را به خانه برگردانید. همچنین ارزش ملک‌ شما بالاتر می رود و این به سود شما خواهد بود.

هزینه تعمیر و نگهداری تقریبا از بین می رود چرا که این پنجره ها نیاز به تعمیر و تعویض ندارند و عمری بسیار طولانی خواهند داشت.

عوامل موثر بر قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره چیست؟

وسایل مورد استفاده در پنجره های دو جداره در قیمت گذاری بسیار اهمیت دارد. از این رو نمی توان به طور دقیق گفت که برای تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره چقدر باید هزینه کرد. اما چیزی که مسلم است نوع متریال بسیار مهم است‌. به عنوان مثال upvc یک‌ انتخاب بسیار عالی می باشد. این پروفیل ها از نظر خرارتی، تعمیر و نگهداری و مقابله با رطوبت و تغییر آب و هوا بسیار مقاوم هستند و از نظر ایمنی بسیار عالی هستند‌. در قدیم از آلومینیوم، آهن و چوب به عنوان قاب پنجره استفاده می کرده اند که هر کدام مزیت ها و معایبی دارند‌. در مقاله های دیگر در این مورد صحبت کرده ایم.

با مراجعه به مقاله ضرورت تعویض پنجره قدیمی نکات مهم را مطالعه بفرمایید. شیشه ها از مهم ترین قسمت های هر پنجره هستند و در مورد پنجره های دو جداره، دو لایه شیشه در موازات هم قرار می گیرند‌. بین آن ها گاز بی اثر و عایق قرار گرفته و عایق خوبی می باشد. اندازه و ابعاد پنجره نیز تاثیر مستقیم بر قیمت دارد. از دیگر عوامل مهم در قیمت گذاری، تزئینات و ابزار و یراق هستند. باز کننده ها، قفل ها و سایر ابزار بسیار اهمیت دارند. همچنین رنگ شیشه و پروفیل نیز باید در قیمت گذاری لحاظ شوند‌.

نوع پنجره و تاثیر آن در قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره

پنجره های دو جداره در مدل های مختلف طراحی و‌ اجرا می شوند. این نمونه های مختلف قیمت های گوناگون دارند. از این رو طراحی های متنوع می تواند بر روی قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره تاثیر بگذارد. به عنوان مثال مدل های متفاوتی مثل لولایی، کشویی، هلالی یا خم وجود دارد که هر کدام هزینه جداگانه ای در بر دارد. پس باید اندازه، ظاهر و عملکرد پنجره ها را در نظر بگیرید. این نکته هم باید مورد توجه قرار داد که هر چه پنجره بزرگتر باشد، هزینه تعویض آن افزایش می یابد. یک‌ نکته دیگر که شاید برخی به آن دقت نکنند، محل پنجره می باشد. برخی از پنجره ها جای مناسبی ندارد و مطمئنا تعویض آن ها به دلیل مشکلات موجود، هزینه بیشتری در بر دارد.

سخن پایانی

اگر قصد دارید که برای تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره اقدام نمایید، می توانید گروه پروما نوین را انتخاب کنید. اعتماد به ما مطمئنا کار شما را راحت تر ساخته و به نتیجه مطلوب تری در تعویض پنجره دو جداره دست پیدا می کنید. از این رو مشاوره با کارشناسان ما و اطلاع از قیمت پنجره دو جداره را در برنامه خود قرار دهید.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا