کسب و کار

هزینه های ویزای استارتاپ کانادا چقدر است؟

پایگاه خبری توسعه برند، این روزها اکثر کسانی که دارای ایده‌ای برای راه‌اندازی یک کسب ‌و کار هستند و به نحوی می‌خواهند جهت اخذ اقامت کشور کانادا اقدام کنند، درمورد هزینه‌های ویزا ویزای استارتاپ کانادا کنجکاو هستند و می‌خواهند دراین ‌باره اطلاعاتی را بدست بیاورند. ما در این مطلب به ‌صورت کامل و جامع در مورد شرایط لازم جهت ویزای استارتاپ اطلاعاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

کانادا یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری و همچنین مهاجرت کشور کانادا است که باید تحت شرایط ویژه‌ای صورت گیرد. مجموعه آیلند ویزا دارای چندین سال سابقه در این زمینه بوده و می‌تواند برای آسان‌تر شدن و همچنین سرعت بخشیدن به روند کارها، جهت اخذ اقامت تحصیل در کانادا، اخذ اقامت استارتاپ کانادا و … به شما کمک کند. می‌توانید در صورت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آغاز روند کارهای مهاجرت خود، به این مجموعه اعتماد کنید.

اخذ ویزای استارتاپ کانادا چگونه است؟

پیش ‌از این‌که درمورد هزینه ویزای استارتاپ کانادا صحبت کنیم، بهتر است که درمورد شرایط لازم برای اخذ اقامت از این طریق توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. اخذ اقامت کانادا از طریق استارتاپ یکی از بهترین راه‌هایی است که پیش روی مهاجرین قرار دارد. دولت کانادا در چندین سال گذشته به کسانی که دارای ایده نو و خلاقانه‌ای هستند و می‌توانند از نظر اقتصادی به کشور کمک کنند، این امکان را خواهد داد تا بتوانند جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند. مهم‌ترین ویژگی‌ای که در استارتاپ ها وجود دارد، خلاقیت در طرح‌ها می‌باشد.

 بدین‌معنا که راه‌اندازی استارتاپ از طریق روش‌های معمولی نظیر سرمایه‌گذاری در رستوران، خرید هتل، خرید ملک و … دیگر امکان‌پذیر نخواهد بود. افرادی که بتوانند ایده‌های نوین را ارائه داده و آن را اثبات نمایند، شرایط مهاجرت از طریق استارتاپ کانادا را خواهند داشت و موفق به اخذ اقامت دائم این کشور می‌شوند. در صورتی استارتاپ و مهاجرین تأیید شود، علاوه‌بر این‌که می‌توانند در این کشور زندگی کنند، اقامت دائم آن‌ها نیز برای آن‌ها و همچنین اعضای خانواده‌یشان صادر خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

 براساس مطالبی که وجود دارد، در چند وقت اخیر دولت کانادا شرایط بسیار مناسبی را برای متقاضیان اخذ استارتاپ کانادا مهیا کرده‌است. به این شکل که افراد واجد شرایط می‌توانند تنها با ۳۹ هزار دلار اقامت دائم را اخذ کرده و سپس برای کسب ‌و کار مورد نظر خود را راه‌اندازی کنند. به‌ طور کلی این طرح به این‌گونه است که شما هر ایده‌ای را که قصد دارید از آن کسب درآمد کنید، در در فرمت یک طرح تجاری معرفی خواهید کرد. در این طرح شما می‌توانید با حداکثر ۵ نفر شراکت داشته باشید. تمامی افراد نیز می‌توانند به ‌همراه اعضای خانواده‌شان جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. در طرح استارتاپ کانادا شما بله لزوماً احتیاجی به استخدام یک فرد دیگر نخواهید داشت. همچنین در صورتی‌ که پس ‌از ورود به کل کشور مایل به فعالیت‌های تجاری نیز نباشید، دچار محدودیت نخواهید شد.

هزینه ویزای استارتاپ چه قدر است؟

هزینه ویزای استارتاپ کانادا برای متقاضیان، به مواردی مثل سن مناسب، داشتن مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه، دارا بودن تجربه کاری در حوزه مورد تقاضا و همچنین برخورداری از یک بیزینس پلن مناسب است. افراد با انتخاب این روش می‌توانند جهت اقامت دائم در کشور کانادا اقدام نموده و پس‌از گذشت ۳ سال و پاسپورت خود را از دولت دریافت کنند.

 چقدر سرمایه برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا لازم است؟

درصورتی‌که افراد بتوانند طرح تجاری خود را به کشور کانادا ارائه داده و و تأیید آن‌ها را دریافت کنند، می ‌توانند به‌راحتی اقامت دائم داشته باشند. اما سوالی که برای در این ‌مورد پیش می آید این است که میزان سرمایه برای این کار چقدر است؟ به این موضوع توجه داشته باشید که از سوی دولت کانادا هیچ ‌گونه مبلغی برای حداقل سرمایه تعیین نشده است. در روش اخذ اقامت از طریق استارتاپ ابن مبلغ می‌تواند به مواردی نظیر تعداد نیرو، کارهایی که در پروژه انجام می‌شود و همچنین تعداد شرکا متغیر باشد. به‌همین خاطر نیز نمی‌توان به‌ صورت دقیق مبلغی مشخص را برای آغاز یک  بیزینس در کشور کانادا بیان کرد.

 چنانچه متقاضی دارای همراه باشد باید به مدت یک‌ سال تمامی هزینه‌ها را برای زندگی داشته باشد. درنهایت می‌توان گفت که درمورد هزینه ویزای استارتاپ کانادا نمی‌توان گفت که سرمایه لازم چه قدر است و باید این مورد را براساس شرایط مختلف در نظر گرفت.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا