اقتصادی

رشد بیش از ۲۴ هزار واحدی

پایگاه خبری توسعه برند، امروز در ابتدای بازار دوشنبه (۱۳ شهریور) شاخص کل بورس با رشد ۳۳۱ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۹۸۰ واحدی و در انتهای بازار شاخص کل بورس با رشد ۲۴ هزار و ۴۹۴ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۳۶ هزار و ۱۴۲ واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۳ هزار و ۴۴۱ میلیارد تومان رسید. «تاپیکو»، «شستا» و «شپنا» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «تکاردان»، «شستا» و «شپنا» سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با رشد ۷ هزار و ۲۶۳ واحدی روی پله ۷۲۰ هزار و ۹۰۳ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۶ هزار و ۶۳۰ میلیارد سهم به ارزش ۳ هزار و ۴۴۱ هزارمیلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۴۶۸ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «فرآورده‌های نفتی» و «شیمیایی» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

وپاسار۲، اهرام و همای بیشترین ارزش معامله و نماد‌های وپارسار۲، اهرام و همای بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۱۲۷۴، اراد۱۰۶۴ و اخزا ۰۱۱۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، تجلی۲ و کرمان بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا