اقتصادی

تشریح آخرین دستاوردهای وزارت صمت برای مقام معظم رهبری

وزیر صنعت، معدن و تجارت، آخرین دستاوردهای وزارت صمت را در بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی توسعه برند به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت صمت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز گذشته دوشنبه، نهم بهمن‌ماه از نمایشگاه توانمندی‌های به مقام معظم رهبری بازدید به عمل آوردند.

در این نمایشگاه که با شعار زنجیره تولید و دانش‌بنیان‌ها برگزار شده، تولیدات داخلی کشور، با محوریت شرکت‌های دانش‌بنیان و زنجیره تامین تولید در ۴۰ غرفه در محل حسینیه امام خمینی (ره) برپا شد است.

عباس علی آبادی در بازدید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از نمایشگاه توانمندی‌های تولید ایرانی ضمن ارائه عملکرد وزارت صمت در دولت سیزدهم، گزارشی در خصوص شرکت‌های حوزه معدن و صنایع معدنی، خودروی برقی، موتور برقی، توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان، رشد صادرات و توسعه فناوری به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان به مقام معظم رهبری ارائه کرد.

توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در طراحی و ساخت خودرو برقی، کاتالیست‌های معدن یکی از بخش‌های مهم این نمایشگاه بود. شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی نیز آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در این نمایشگاه عرضه کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا