کسب و کار

همه چیز در مورد آیلتس تضمینی

پایگاه خبری توسعه برند، هر ساله افراد زیادی در مسیر گرفتن مدرک زبان آیلتس قرار می‌گیرند. این افراد، حتی با سطح زبان بسیار عالی، ترجیح می‌دهند که برای آشنایی با مواد و نحوه برگزاری آزمون در دوره‌های مربوطه شرکت کنند.

با این حال، دغدغه اصلی اکثر زبان‌آموزان آیلتس ، مفید بودن دوره‌هایی است که برای آن زمان، هزینه و انرژی صرف می‌کنند. در این حالت، تنها چیزی که به آن نیاز دارند، اطمینان از مفیدبودن دوره‌هاست.برای شرکت در کلاس آیلتس مجازی با ما تماس بگیرید.

آیلتس تضمینی چیست؟

 

مخاطبان دوره آیلتس معمولاً دانشجویانی هستند که قصد مهاجرت تحصیلی با مدرک زبانشان را دارند و یا افرادی که به دنبال یک پیشنهاد کاری خوب (جاب‌آفر) هستند. این افراد بایستی به خوبی آموزش دیده باشند تا بتوانند در کشور مقصد، توانایی‌های علمی و عملی خود را به اساتید، کارمندان و حتی پیش از هر چیز، در سفارت به آفیسر نشان دهند.برای شرکت در دوره های آنلاین آیلتس آکادمیک گلوری آیلتس با ما در ارتباط باشید.

 

نمی‌شود که شما نمره آیلتس ۸ داشته باشید اما نتوانید یک فرم ساده را به درستی پر کنید و یا به هنگام پرسش آفیسر از دلایل مهاجرتتان، بهت‌زده به او نگاه کنید! کافی است متوجه حرف‌هایش نشوید یا نتوانید به روشنی دلایل خود را بیان کنید تا زحمت‌هایتان به هدر رود! ممکن است فرم اپلیکیشن دانشگاه و حتی متن ایمیل‌هایتان به اساتید آن دپارتمان پر از غلط املایی باشد! این جاست که یک دوره تضمینی می‌تواند نگرانی‌های شما را برای همه این موارد کاهش دهد.

 

بنابراین، زبان‌آموزان گرامی می‌توانند با خیالی آسوده در دوره‌های آیلتس تضمینی ما شرکت کنند تا طعم یک تجربه خوب را نه فقط با گرفتن نمره عالی در آزمون اصلی، بلکه تا انتهای مسیر رسیدن به اهداف مرتبطشان بچشند.

 دوره‌های تضمینی آزمون آیلتس در گلوری آیلتس

 

موسسه گلوری آیلتس با بهره‌گیری از بهترین متدهای آموزشی و مجرب‌ترین اساتید درصدد ارائه دوره‌های با کیفیت است. ما در گلوری آیلتس، کیفیت را فدای فاکتورهای فاقد ارزش و یا ارزش‌های زودگذر نمی‌کنیم.

 

شعار ما، “رضایت” است و خواسته‌های ما در رسیدن شما به خواسته‌ها و آرزوهایتان گره می‌خورد. برای آشنایی با نحوه دوره‌ها، زمان شروع کلاس‌های هر دوره و سایر سوالات مرتبط می‌تواند با ما در تماس باشید. قطعاً ما تا انتهای راه با شما همراه خواهیم بود.

 

دوره‌های خصوصی آنلاین آیلتس

 

شرکت در کلاس‌های آنلاین شکل برای زبان‌آموزانی که زمان کمی برای خواندن زبان دارند بسیار کمک‌کننده است. به این ترتیب می‌توانند زمان ذخیره‌شده از رفت‌وآمد به کلاس‌ها را به تمرین‌کردن مهارت‌ها اختصاص دهند. در کنار کلاس آنلاین، افراد زیادی هستند که ترجیح می‌دهند در کلاس‌های خصوصی شرکت کنند.

 

این موضوع به طور ویژه برای زبان‌آموزانی که قصد دارند تمام تمرکزشان بر یادگیری باشد و زمان کمی برای اخذ مدرک دارند، جلوه بیشتری به خود می‌گیرد. اگر شما هم از این دسته افراد هستید می‌توانید در دوره‌های خصوصی آنلاین آیلتس جنرال موسسه شرکت نمایید.برای شروع کلیک کنید.

تقویت مهارت‌های زبان برای شرکت در آیلتس

 

در دوره‌های آیلتس، به همه ابعاد آزمون توجه می‌شود. در این دوره‌ها، همه مهارت‌ها کاور می‌شود. همچنین، در کنار چهار مهارت اصلی آزمون یعنی بخش لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ، به صورت ویژه‌ای بر روی واژگان و گرامرهای مورد نیاز آزمون نیز صحبت خواهیم کرد.

 

استفاده درست و اصولی از گرامرها در رایتینگ، نحوه برخورد با واژگان جدید و حدس کلمات به‌ویژه در ریدینگ از جمله مواردی است که به آن‌ها پرداخته خواهد شد. همچنین، با تسک‌های مختلف رایتینگ و سکشن‌های لیسنینگ آشنا می‌شوید و به طور کلی برای گرفتن نمره خوب آماده خواهید شد.

 

یک باور اشتباه بسیار رایج بین زبان‌آموزان این هست که تنها فاکتور مهم برای اخذ نمره خوب در آزمون آیلتس، تسلط به لغات و گرامرها است. بعضی از افراد حتی ادعا می‌کنند که می‌توانند صحبت‌های یک فرد بریتیش را به خوبی متوجه شوند. پس قرار نیست هیچ مشکلی با پارت لیسنینگ آزمون داشته باشند.

 

این افراد اساساً فکر می‌کنند که آزمون آیلتس، یعنی لهجه بریتیش. اما بعد از آن که سر آزمون رفتند و لیسنینگ با یک لهجه غیر بریتیش پخش شد، در و دیوار را نگاه می‌کنند! دست آخر هم به خاطر استرس ناشی از این بخش، از پس تکمیل سایر بخش‌ها برنمی‌آیند. بعضی دیگر از افراد هم هستند که می‌گویند در صحبت‌کردن بسیار عالی هستند. اما اگر یک سوال را حتی به فارسی ازشان بپرسی، ساعت‌ها فکر می‌کنند بدون این که ایده‌ای به ذهنشان برسد!

 

بنابراین، بهتر است زاویه نگاهمان را تغییر دهیم و با هر سطحی از زبان انگلیسی، در دوره‌های آیلتس تضمینی شرکت کنیم تا بتوانیم از مهارت‌هایمان “استفاده” کنیم. همان‌طور که رایج است که می‌گوییم “دانش بدون عمل فاقد ارزش است”.

همه چیز در مورد آیلتس

نتیجه‌گیری

 

در کلام آخر، اگر شما هم به دنبال شرکت در کلاس‌های آیلتس در موسسه‌ای هستید که هدف اول و آخر آن رضایت‌مندی و کمک به شما در رسیدن به نمره خوب است، می‌توانید با ما در ارتباط باشید. ضمانت کیفیت آموزش‌های ما را نه حرف‌های ما، بلکه رضایت زبان‌آموزانمان مشخص می‌کند.

 

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا