برندهای ایرانی

تاکید بر برندسازی در حوزه عمران/ سنندج

پایگاه خبری توسعه برند، شهردار سنندج گفت: سال ۱۴۰۲ سال راهبردی شهرداری سنندج در حوزه عمران و سرمایه گذاری است.

 سیدانور رشیدی، امروز یکشنبه در دیدار با اعضای شورای شهر که به مناسبت روز شوراهای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: خود را عضوی از شورای شهر دانسته و تذکرات و راهکارهای تک تک اعضای شورای شهر را چراغ راهی برای خدمت بهتر به شهروندان می دانیم.

وی افزود: اعتماد و همدلی که در بین اعضای شورای اسلامی شهر سنندج وجود دارد بستر تحقق اهداف و برنامه ها را در مجموعه شهرداری سنندج که امروز با بهره گیری از ظرفیت تیم مدیریتی جوان اداره می شود فراهم کرده است.

شهردار سنندج بیان کرد: تجربه چندین دوره فعالیت در شورای اسلامی شهر موجب شده که شناخت کامل و کافی در حوزه های مختلف کاری داشته و با تکیه بر این شناخت پیگیر مسائل مختلف شهر و شهرداری باشیم.

وی ادامه داد: ۱۴۰۲ سال راهبردی شهرداری سنندج در حوزه عمران و سرمایه گذاری است و شاهد تحولات قابل توجهی در این دو بخش خواهیم بود.

رشیدی با بیان اینکه با تلاش صورت گرفته طی سال گذشته توانستیم ۲۳۰ میلیارد تومان حکم که علیه شهرداری صادر شده بود را به نفع شهر و شهرداری برگشت دهیم، عنوان کرد: برنامه ریزی های خوبی در حوزه عمران شهری در سالجاری انجام گرفته و شاهد تحول جدی در فصل عمرانی امسال در سنندج خواهیم بود.

اجرای ۵۰۰ هزار متر آسفالت در سنندج

شهردار سنندج از برنامه ریزی برای انجام بیش از ۵۰۰ هزار متر آسفالت با اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد تومان در شهر سنندج خبر داد و گفت: نهضت آسفالت از ۲۵ اردیبهشت ماه در سنندج آغاز می‌شود.

به گفته رشیدی، براساس برنامه ریزی های صورت گرفته ۲۵ خیابان و معابر اصلی در سطح سنندج که بیشترین بار ترافیکی و تردد را به خود اختصاص داده بهسازی و آسفالت می‌شود.

وی همچنین از افزایش تولید آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری سنندج خبر داد و افزود: نهضت آسفالت که در سال گذشته شروع و خوشبختانه به خوبی پیش رفت امسال نیز با گستردگی بیشتر دنبال خواهد شد.

شهردار سنندج اضافه کرد: اگرچه بر انجام کارهای بزرگ و برند در حوزه عمران شهری تاکید داریم، اما معتقدیم،برخی اقدامات و طرح های عمرانی و رفاهی که می‌تواند به صورت مستقیم با زندگی مردم یک محله ارتباطات داشته باشد نباید غافل شویم.

اجرای پروژه های محله محور

رشیدی گفت: چه بسا اجرای یک پروژه و برنامه محله محور مانند ایجاد یک پارک و فضای سبز کوچک بتواند رضایتمندی بیشتری را در بین شهروندان فراهم سازد.

وی با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات اولویت ما در شهرداری سنندج است، افزود: مناطق کم برخوردار با توجه به اینکه در گذشته کمتر دیده شده اند در مورد توجه جدی در برنامه های مدیریت شهری در سالجاری قرار دارند.

شهردار سنندج با اشاره به اینکه در همین راستا راهبردهای لازم تعریف و برنامه برای هر محله با توجه به نیازی که دارند تدوین شده است، افزود: پرداختن همزمان به اجرای برنامه و فعالیت های محله‌محور در حوزه عمران شهری اجرای پروژه های کلان هم در دستور کار قرار دارد.

به گفته رشیدی، پروژه‌های کلانی در راستای رفع مشکلات ترافیکی در سطح شهر تعریف و شروع شده است که امیدواریم اجرای کامل آنها بستر رفع مشکلات در این حوزه و خدمت رسانی بیشتر را به شهروندان فراهم سازد.

وی با اشاره به اینکه توجه به ورودی‌های شهر و فضاسازی های لازم در این نقاط از دیگر نکاتی بود که قبل از شروع تعطیلات نوروزی مورد توجه قرار گرفت، گفت: در همین راستا رایزنی های لازم با یکی از هنرمندان مطرح و شاخص برای ساخت و نصب مجسمه در ورودی شهر سنندج صورت گرفته است.

تدوین ۵.۵ هزار میلیارد تومان پروژه سرمایه‌گذاری

شهردار سنندج همچنین به تدوین ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری در سنندج گریزی زد و عنوان کرد: اجرای این پروژه های سرمایه گذاری تحول جدی در شهر ایجاد و زمینه رونق اقتصادی را فراهم می کند.

رشیدی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های هفته سنه و رضایتمندی شهروندان از عملکرد شهرداری در طرح زمستانه و خدمات سفر نورزی، خاطرنشان کرد: اجرای ۱۴۳ هکتار فضای سبز با توزیع مناسب در سطح شهر از برنامه های در دست اقدام شهرداری سنندج در بازده زمانی دو سالانه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا