برندهای خارجی

قرنطینه کرونا فعالیت برند نیو را مختل کرد

پایگاه خبری توسعه برند، «نیو»(Nio)، تولیدکننده خودروهای برقی چینی، فعالیت هایش را به حالت تعلیق درآورده است زیرا اقدامات این کشور برای کنترل شیوع کووید۱۹، فعالیت های تولیدکنندگان تجهیزاتش را مختل کرده است.

به نقل از رویترز، شرکت «نیو» (Nio)، تولید کننده خودروهای برقی چینی، فعالیت‌هایش را به حالت تعلیق درآورده است زیرا اقدامات این کشور برای کنترل شیوع کووید ۱۹، فعالیت‌های تولید کنندگان تجهیزاتش را مختل کرده است.

در بیانیه شرکت آمده است: از ماه مارس تاکنون به دلایل مربوط به گسترش همه گیری، شرکای تامین کننده تجهیزات در چند منطقه از جمله جیلین، شانگهای و جیانگسو، یکی پس از دیگری فعالیت‌هایشان را تعلیق کرده و اکنون هنوز بهبود نیافته‌اند. به دلیل تاثیر این روند، نیو مجبور شده تولید خودرو را متوقف کند.

خودروساز برقی تحویل اتومبیل‌ها به مشتریانش را به تعویق می‌اندازد و با تامین کنندگان تجهیزات برای از سرگیری فعالیت‌ها همکاری می‌کند. همزمان این شرکت از قوانین دولتی برای کنترل کووید ۱۹ نیز پیروی خواهد کرد.

چین اقدامات قرنطینه‌ای سختگیرانه ای را برای کنترل شیوع شاخه اومیکرون ویروس کرونا در چند ایالت خود از جمله جیلین و شانگهای اجرا می‌کند. این درحالی است که تولید کنندگان بزرگ قطعات خودرو و خودروسازان بزرگ در این ایالت‌ها قرار دارند.

پس از آنکه شانگهای قرنطینه‌ای دوم (که بعداً گسترده شد) را آغاز کرد تسلا نیز فعالیت خود در کارخانه این شهر را متوقف کرده است. به طور دقیق‌تر تسلا از ۲۸ مارس تاکنون فعالیت‌های تولیدی خود در این واحد را تعلیق کرده است.

پایگاه خبری دنیای برند را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا