برندهای ایرانی

حمایت‌های تعاونی‌ها در برندسازی، آموزش‌های رایگان برای مشاغل خانگی

پایگاه خبری توسعه برند، بر تشکیل تعاونی‌ها با حمایت اداره کار و رفاه اجتماعی با بهره‌مندی از ظرفیت‌ و حمایت‌های تعاونی‌ها در برندسازی، آموزش‌های رایگان و مشاوره‌های مالی امکان‌پذیر در جلسه هم اندیشی تعاونی‌ها با اعضای مرکز اشتغال و پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تاکید شد.

«شهریار رستمی»- مدیر اشتغال جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان، به بیان نقاط ضعف و قوت فرایند اجرای طرح پرداخت و گفت: برای شدت گرفتن و تحقق اهداف طرح باید هم افزایی بیشتری بین پیشرانان استان، ادارات و دستگاه‌های تخصصی صورت بگیرد.

«طاهر پیری» -معاون اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، گفت: مهارت؛ حلقه‌ی مفقوده‌ی بین آموزش و اشتغال است و در این راستا تعاونی‌ها می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای در مهارت آموزی و اشتغال پایدار در کوتاه مدت ایفا کنند.

وی افزود: اقتصاد بدون تعاونی معنی ندارد چرا که مبنای اقتصاد تعاونی است و باید به این مهم در کشور توجه ویژه شود.

«شاوردی»- رئیس تشکیل تعاونی‌ها در استان ایلام با بیان اینکه استان در ابتدای راه صنعتی شدن است، گفت: از جمله دلایل عمده و اصلی عدم توسعه یافتگی استان ایلام در زمینه‌های صنعتی می‌توان به دور بودن از مرکز، بن بست جغرافیایی و جنگ تحمیلی اشاره کرد البته نباید اینها مانع پیشرفت استان باشد.

وی ادامه داد: تشکیل تعاونی‌ها با حمایت اداره کار و رفاه اجتماعی با بهره‌مندی از ظرفیت‌ و حمایت‌های تعاونی‌ها در برند سازی، آموزش‌های رایگان و مشاوره‌های مالی امکان‌پذیر است.

شاوردی با بیان اینکه ترکیه با تبلیغات گسترده، فضا را برای فروش آماده می‌کند، خاطر نشان کرد: از الزامات انبوه سازی، آموزش و بازاریابی، شناسایی نیاز بازار و برندسازی میباشد که باید با این موارد به صورت علمی برخورد کرد.

وی تصریح کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمادگی خود را جهت ثبت شرکت‌های تعاونی و اتحادیه تعاونی اعلام می‌کند.

گفتنی است در این جلسه، سه نفر از پیشرانان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به عنوان هیئت رئیسه اتحادیه تعاونی پیشرانان استان با رای اکثریت اعضا جهت پیگیری مراحل ثبت اتحادیه شرکت انتخاب شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا