کسب و کار

سالن زیبایی بورگ یک آرایشگاه زنانه حرفه ای در پردیس

پایگاه خبری توسعه برند، انتخاب یک سالن زیبایی یا آرایشگاه زنانه در پردیس تهران که امکانات لازم و حرفه‌ای را داشته باشد و در عین حال بتواند تمام خدمات مربوط به زیبایی را ارائه دهد بسیار مهم است.

آرایشگاه زنانه در پردیس بورگ در سال ۹۸ در منطقه پردیس تهران، افتتاح شد. در حال حاضر سالن جدید VIP در شهر جدید پردیس (شرق تهران) با ۳۰ نفر پرسنل و در محیطی خوشآیند،‌ میزبان شما مشتریان عزیز می‌باشد. کلیه خدمات مورد نیاز بانوان نظیر رنگ و مش، اکستنشن، کوتاهی، مو مانیکور و پدیکور، طراحی و ترمیم ناخن و کاشت ناخن، میکاپ، شینینون، براشینگ، اپیلاسیون، با بهترین کیفیت و جدیدترین متد مهیا است.

پرسنل و میکاپ آرتیست‌های با تجربه ما در سالن زیبایی بورگ، ضمن توجه بر سلیقه مشتری، بیشترین تمرکز را بر روی افزایش تعادل و تناسب اجزاء صورت می‌گذارند. ما ضمن پرهیز از کلیشه‌ها و با در نظر گرفتن سن و موقعیت اجتماعی شما، عیوب صورت‌تان را می‌پوشانیم و زیبایی‌های آن را برجسته‌ می‌کنیم. آرایشگاه شیوا پردیس رعنا مرکز تخصصی ناخن لاک سالن زیبایی نفیس در پردیس و سالن زیبایی عسل بانو

تلفن تماس ۰۲۱۲۸۴۲۵۷۷۵

آرس پردیس تهران فاز ۲ میدان امام پاساژ ایران زمین ط ۳ پ ۲۰۸

آدرس سایت رسمی  www.borg.salon

آرایشگاه زنانه در پردیس بورگ

سالن زیبایی بورگ

مدیریت : هنگامه رویین تن 

میکروبلیدینگ ابرو

فیشیال صورت

اکستنشن مو

کاشت ناخن

بوتاکس مو

کراتینه مو

کاشت مژه

لیفت و لمینت مژه

اپیلاسیون

سالن های زیبایی شهر پردیس

آدرس : پردیس، فاز ۲، بلوار ملا صدرا، پاساژ ایران زمین، طبقه سوم، پلاک ۲۰۸

تلفن ثابت : ۰۲۱۲۸۴۲۵۷۷۵

همراه :   ۰۹۱۰۷۳۴۳۵۲۵

چطور یک سالن زیبایی مناسب برای خودم انتخاب کنم؟

انتخاب یک سالن زیبایی مناسب کار چندان سخت و پیچیده‌ای نیست. برای انتخاب سالن زیبایی در پردیس تنها نیاز است که معیارهایی را در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب خود را داشته باشید. از جمله این معیارها می‌توان به اهمیت رعایت بهداشت در سالن زیبایی، تنوع خدمات ارائه شونده، پرسنل دوره‌دیده و مجرب سالن، برخورد مناسب پرسنل با مشتری، قیمت مناسب ارائه خدمات، مسافت نه‌چندان دور تا منزل و یا محل کار و… اشاره کرد.

برای اینکه مطلع شوید که یک آرایشگاه زنانه در پردیس تهران چنین معیارهایی را رعایت می‌کند یا خیر اولین قدم پرس‌وجو و گفتگو با مشتریان آن سالن و یا نظرسنجی از دیگران دررابطه‌با سالنی با چنین معیارهایی است. دومین قدم نیز تماس گرفتن با سالن‌ها و حتی مراجعه حضوری برای از نزدیک دیدن شرایط آرایشگاه است. اگر اصل را بر صداقت سالن‌داران قرار دهیم احتمالاً از طریق یک گفتگوی تلفنی هم بتوانیم با شرایط یک سالن و قیمت و نوع خدمات و کلیه معیارها آشنا شویم.

اما در نهایت هیچ‌چیز بهتر از تجربه نیست، از تجربیات دیگران در انتخاب سالن زیبایی حتماً استفاده کنید. احتمالاً خود شما نیز با یک یا دو بار مراجعه می‌توانید متوجه شوید که انتخاب درستی داشته‌اید یا خیر. درصورتی‌که کلیه این موارد را به‌درستی انتخاب کرده باشید به شما تبریک می‌گوییم چون در انتخاب و بررسی سالن زیبایی مناسب برای خود موفق شده‌اید. در ادامه بیشتر معیارهای انتخاب سالن خوب را توضیح خواهیم داد.

سالن زیبایی بورگ
چطور یک سالن زیبایی مناسب در شرق تهران – پردیس  انتخاب کنم؟

معیارهای انتخاب سالن زیبایی مناسب در پردیس

در ادامه مطلب مهم‌ترین ملاک‌ها برای برگزیدن یک سالن آرایش ایده‌آل در پردیس تهران را بررسی خواهیم کرد.

اهمیت رعایت بهداشت در سالن زیبایی پردیس

در حال حاضر و باتوجه‌به همه‌گیری کرونا یکی از مهم‌ترین اصول و معیارها در انتخاب یک سالن زیبایی رعایت پروتکل‌های بهداشتی به طور دقیق در آرایشگاه‌ها است. قبل از ورود به سالن حتماً در مورد رعایت موارد بهداشتی پرس‌وجو کنید. در مورد رعایت بهداشت سخت‌گیر باشید و اگر متوجه عدم رعایت بهداشت توسط کارکنان آرایشگاه زنانه در پردیس شدید بدون تعارف و محترمانه مورد را گوشزد کنید.

تنوع خدمات ارائه شونده

شاید شما از آن دسته افرادی هستید که تنها برای یک یا نهایتاً دو مورد خاص تنها به آرایشگاه مراجعه می‌کنید. مثلاً برای اصلاح مو و یا خدمات پاک‌سازی شاید تنوع خدمات سالن برای شما اهمیت چندانی نداشته باشد، همین که خدمت موردنیاز شما ارائه شود کفایت می‌کند.

اما درصورتی‌که برای دایره وسیعی از خدمات از اصلاح و رنگ مو گرفته تا خدمات ناخن و ابرو احتمالاً تنوع خدمات اراده شونده توسط یک آرایشگاه زنانه در پردیس تهران برایتان اهمیت زیادی داشته باشد. بدون شک شما دوست ندارید که برای هر کار خود به یک سالن جدا بروید و وقت خود را هدر بدهید؛ بنابراین حتماً قبل از مراجعه خدمات ارائه شونده را بپرسید.

پرسنل دوره‌دیده و مجرب سالن

موضوعی که برای همه مراجعه‌کنندگان اهمیت دارد و یکی از معیارهای مهم انتخاب سالن زیبایی در پردیس تهران است پرسنل توانا و مجرب و به‌اصطلاح خودمان کاربلد آن مجموعه است. بدیهی است که باید به تازه‌کاران هم میدان داد تا بتوانند خود را شکوفا کنند.

ممکن است یک نیرو در سالن زیبایی سال‌ها کارکرده باشد اما هنوز تخصص کافی و کاملی نداشته باشد اما یک نیروی تازه‌کار بتواند خدمت موردنیاز شما را بهتر انجام دهد. اما در حالت عمومی تخصص یک آرایشگر را می‌توان در ابتدا بر اساس ساله‌ای فعالیت و در نهایت رضایت مشتریان تخمین زد. پس این دو مورد را حتماً در نظر بگیرید و تنها به ساله‌ای زیاد فعالیت یک آرایشگر بسنده نکنید.

سالن زیبایی بورگ
پرسنل دوره‌دیده و مجرب سالن

برخورد مناسب پرسنل با مشتری

یکی دیگر از مهم‌ترین معیارهای انتخاب سالن زیبایی زنانه در پردیس تهران و مردانه رفتار و برخورد کارکنان آن سالن با مشتریان است. برخورد بد و زننده آرایشگر، تلخی و خشکی در برخورد و شکایت و غرزدن آرایشگر به طور حتم مشتریان او را فراری خواهد داد، حتی اگر یک آرایشگر بسیار متخصص و توانا باشد.

قیمت مناسب ارائه خدمات در آرایشگاه زنانه پردیس

هیچ فردی دوست ندارد بابت خدمتی که در سالن‌های دیگر با هزینه کمتر و با همان کیفیت ارائه می‌شود پول بیشتری بدهد؛ بنابراین سالن‌داران باید در ارائه خدمات خود منصف باشند و هزینه‌های معقول و منطقی برای خدمات خود در نظر بگیرند، این امر بر مشتریان آنها نیز خواهد افزود.

مسافت نه‌چندان دور تا منزل یا محل کار

برای انتخاب سالن زیبایی در پردیس تهران حتماً به مسافت آن تا منزل یا محل کار خود توجه کنید. شما قصد دارید حداقل در ماه یک یا دو بار به این مکان مراجعه کنید؛ بنابراین سالنی که در فاصله دوری از منزل شما قرار گرفته باشد شما را خسته و دل‌زده خواهد کرد. ضمن اینکه بر هزینه‌های رفت‌وآمد شما هم اضافه شده و وقت زیادی از شما می‌گیرد.

خدمات مدنظر در سالن زیبایی در پردیس

خدمات سالن زیبایی زنانه در پردیس معمولاً به شرح زیر است. ممکن است برخی سالن‌های مجهزتر خدمات فراتری نیز به شما ارائه کنند.

  • اصلاح و ابرو
  • پروتئین تراپی مو
  • وکس
  • رنگ و مش
  • خدمات ناخن
  • خدمات کوتاهی مو
  • خدمات مژه و ابرو
  • میکاپ و شینیون
  • پاک‌سازی پوست و …

هزینه انتخاب آرایشگاه زنانه در پردیس تهران

هزینه‌های خدمات مختلف آرایشگری از چند هزار تا چند میلیون متفاوت است. میزان مبلغی که برای یک خدمت پرداخت می‌کنید به نوع خدمت، مکان سالن و میزان تخصص پرسنل بستگی دارد. کمترین هزینه خدمات در آرایشگاه زنانه معمولاً اصلاح صورت و کوتاهی مو است و بالاترین هزینه برای خدمات عروس است.

در آرایشگاه‌های مردانه نیز کمترین هزینه برای اصلاح و بیشترین هزینه مربوط به خدمات داماد است. برای دانستن مبلغ خدمات یک سالن می‌توانید با سالن مربوطه تماس گرفته و یا با مراجعه حضوری به آن سالن از مبلغ خدمات مطلع شوید. پرسش در فضای مجازی نیز یکی از راه‌های اطلاع از هزینه خدمات است.

همه ما حداقل یک‌بار در ماه کارمان به آرایشگر می‌افتد، بنابراین بهتر است بهترین معیارهای انتخاب و بررسی سالن زیبایی را بدانیم تا هم خدمت بهتری را دریافت کنیم و هم در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنیم. اگر انتخاب سالن زیبایی با معیارهای مناسبی انجام شود، رضایت خاطر زیادی به دنبال خواهد داشت. در این مقاله بهترین معیارها را به همراه شما بررسی کردیم. در زمان انتخاب و بررسی سالن زیبایی حتماً نکات گفته شده را در نظر بگیرید.

سالن زیبایی گل سرخ در پردیس تهران

سالن های زیبایی شهر پردیس

آدرس : پردیس، فاز ۴، خیابان فردوس، خیابان رضوان،

ظاهر زیبا برای بسیاری از زنان موضوع مهمی است. تا جایی که برخی از خانم‌ها حاضر هستند جان خود را به خطر اندازند اما به چهره مورد نظر خود برسند. حتما این جمله معروف را از برخی از زنان خطاب به پزشکشان شنیده‌اید که “بکش ولی زیبایم کن” البته زیبایی همیشه با جراحی به دست نمی‌آید. برخی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند از روش‌های موقتی و در عین حال کم خطر استفاده کنند. یا برخی از خانم‌ها چهره زیبایی دارند اما دوست دارند در برخی مواقع کمی خاص‌تر باشند. در این شرایط معمولا آرایش یا میکاپ بهترین روش برای این دسته از خانم‌ها است. از همین رو، مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکات انتخاب آرایشگاه زنانه در پردیس را در مقاله بررسی کردیم.

یک سالن زیبایی با صلاحیت می‌داند که در هنگام استفاده از محصولات زیبایی باید فاقد هر گونه اشتباهی باشد. مراقبت از موهای شما توسط این متخصصان می‌تواند به زیبایی زنانه شما بیفزاید. حتی رفتار و نحوه برخورد افراد نیز از دیگر مسائلی است که باید در نظر بگیرید. نگاه کنید تا ببینید آیا سالن دارای استایلیست‌های مودب و مهربان است یا خیر.کارمندان یک آرایشگاه نباید سلیقه خود را به مشتریان تحمیل کنند و انتخاب و سلیقه مشتری را در اولویت کاری خود قرار دهند.

آرایشگاه شیوا پردیس رعنا مرکز تخصصی ناخن لاک و سالن زیبایی عسل بانو سالن زیبایی نفیس پردیس.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا