برندهای ایرانی

رونمایی بلیت‌مستر از پلتفرم کلودمیت (cloudmeet) در نمایشگاه Appex 2024

پایگاه خبری توسعه برند، بلیت‌مستر، پلتفرم و سامانه ایجاد رویداد و تهیه بلیت به صورت آن‌لاین، در نمایشگاه اپکس ۲۰۲۴ با اهداف کمک به برگزارکنندگان رویداد حضور دارد.

رضا ایمانی، هم بنیان‌گذار بلیت‌مستر، در گفت‌وگو با خبرنگار توسعه برند، از اهداف حضور در این نمایشگاه گفت: بلیت‌مستر خدمات و ویژگی‌هایی دارد که به برگزارکنندگان رویداد کمک شایانی می‌کند و ما درجهت ارائه این خدمات به برگزارکنندگان و مدرسان، در این نمایشگاه حاضر شدیم.

رونمایی از پلتفرم کلودمیت

وی افزود: یکی دیگر از اهداف ما رونمایی از پلتفرم کلودمیت، پلتفرم برگزاری جلسات، رویدادها و وبینارهای آنلاین بود. همچنین آفرهایی برای برگزارکنندگان رویداد حضوری و آن‌لاین درنظر گرفتیم؛ مخصوصاً کلودمیت الان آپشنی دارد برای کسانی که وبینار و رویداد آن‌لاین برگزار می‌کنند که اشتراک یکساله و رایگان دراختیار آن‌ها قرار می‌دهیم، بدون هیچ محدودیتی که بتوانند ایونت‌های آموزشی و… را داخل کلودمیت برگزار کنند و بحث ثبت‌نامی داشته باشند ازطریق پلتفرم ما.

ایمانی همچنین اضافه کرد: ما با دوستانی که در حوزه برگزاری ایونت هستند و در نمایشگاه حضور دارند، ارتباط می‌گیریم و این آفر را دراختیار آن‌ها قرار می‌دهیم که کمکی کرده باشیم در این حوزه و به امید خدا بتوانیم اهدافمان را هم بیشتر توسعه بدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا