برندهای ایرانی

بهره‌مندی از برگزاری مسابقات جهانی تکواندو در راستای برندسازی جزیره کیش

پایگاه خبری توسعه برند، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: برای نخستین بار در کشور مسابقات جهانی تکواندو در سبک «اپن هان مادانگ» اسفندماه امسال در جزیره کیش برگزار می‌شود.

«رحیم سرهنگی» روز سه شنبه با اشاره به تفاهم نامه امضا شده با فدراسیون تکواندو کشور در راستای برگزاری مسابقات جهانی در جزیره کیش، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده، این مسابقات از ۱۴ تا ۲۱ اسفندماه سال جاری در جزیره برگزار می‌شود.

وی به حضور بیش از سه هزار ورزشکار از سراسر جهان در این رویداد بین المللی اشاره کرد و افزود: ورزشکارانی از ۴۵ کشور و پنج قاره جهان در مسابقات جهانی تکواندو در کیش حضور خواهند یافت.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ادامه داد: تمامی سالن‌های ورزشی، مراکز اقامتی، خدماتی و پذیرایی کیش آماده میزبانی از این رویداد خواهند بود.

وی با بیان اینکه تمامی تلاش‌ها برای بهره‌مندی از این رویداد ملی در راستای برند سازی جزیره کیش به کار گرفته می شود گفت: ظرفیت راهبردی جزیره کیش آن را به پیشانی گردشگری ایران تبدیل کرده که در این میان ضرورت توسعه گردشگری ورزشی بیش از پیش احساس می‌شود.

سرهنگی همچنین با اشاره به «نو ویزا» بودن جزیره کیش اظهار کرد: ورزشکاران خارجی می‌توانند با پروازهای قطر و دبی به طور مستقیم و بدون نیاز به ویزا برای حضور در مسابقات جهانی تکواندو به جزیره کیش سفر کنند.

سرانه فضای ورزشی در کیش ۱۶ برابر متوسط کشوری است.

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا