کسب و کار

مزایای خرید ops نمایشگر لمسی چیست؟

پایگاه خبری توسعه برند، دنیای فناوری‌های جدید، هر روز ابعاد جدیدی به خود می‌گیرد. به این معنا که تکنولوژی بدون توجه به عملکرد امروز خود، قطعا روش‌های بهتری را برای فردا تدارک دیده است و به همین دلیل است که بعد از نمایشگرهای تعاملی، به سراغ مفاهیم نوینی به نام کامپیوتر خشابی رفته است. تعریف دقیق از این سیستم شاید هنوز هم شفاف نباشد و این به علت نوآوری حیرت‌انگیز اینتل در ساخت چنین امکاناتی می‌باشد.

در همین ماه‌های اخیر و پس از سال ۲۰۲۲ میلادی، به کارگیری سیستم‌های آموزشی آنلاین و هوشمند به شدت توسعه داشته است. شکل زندگی بشر به صورت محسوسی تغییر کرده و ابعاد ویژه‌ای پیدا کرده است. انگار انسان پس از اتفاقات سال‌های اخیر و قرنطینه‌های فردی و اجتماعی، تکنولوژی را به عنوان تنها راه نجات خود دیده و برندهای بزرگ صنعتی و ‌آی تی جهان هم در این مسیر همراه بوده‌اند. در این نوشته به صورت جامع در مورد خرید ماژول ops صحبت خواهیم کرد و آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

کامپیوتر خشابی چیست؟

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های مورد انتظار در سیستم‌های نمایشگر لمسی، تنوع بسیار بالای استانداردهایی است که می‌توان از طریق آن‌ها داده را برای نمایش انتقال داد. فرمت‌های مختلفی از قبیل DVI ،HDMI ،VGA و بسیاری از موارد مشابه دیگر، استانداردهایی هستند که امروز در مورد جابه‌جایی انواع اشکال داده‌ها مطرح بوده و سازندگان مانیتور لمسی باید در مورد آن‌ها فکری اساسی کنند. امکان ساخت دستگاهی که بتواند همه این نمونه استانداردها را پوشش دهد، تا همین چند وقت پیش غیر ممکن به نظر می‌آمد، ولی اینتل این کار مهم را برای کاربران انجام داده است. زمانی که بخواهید کلاسی هوشمند را راه‌اندازی کنید، کیوسک تبلیغاتی خود را در یک فضای عمومی مستقر کنید و یا اینکه سالن‌های جلسات و کنفرانس تعاملی تشکیل دهید، قطعا به مفهومی به نام Open Pluggable Specification یا همان OPS نیاز خواهید داشت.

وظیفه اصلی یک کامپیوتر خشابی یا به بیان علمی‌تر OPS، استاندارد کردن معماری سیستم در ارتباط میان نمایشگرهای تعاملی و پخش کننده‌های محتوا می‌باشد. با استفاده از چنین دستگاهی، امکان طراحی، نصب و راه‌اندازی و مدیریت چنین سیستم‌هایی بسیار راحت‌تر و مقرون به‌صرفه خواهد بود. از سوی دیگر، تقریبا تمامی استانداردها و فرمت‌های اشاره شده در خطوط بالا پشتیبانی می‌شوند و این موضوع علاوه بر ارائه سرویس برای بخش پردازنده‌های گرافیکی می‌باشد. حتی امکان افزودن مخاطبان در قالب یک کلاس درسی هوشمند و یا یک جلسه مهم اداری و سازمانی، با استفاده از مفهوم OPS بسیار ساده‌تر خواهد بود.

سیستم OPS، استانداری است که از طریق شرکت مشهور اینتل به دنیا معرفی شده است. این دستگاه نوین، می‌تواند خیال کاربر را از امکان راه‌اندازی و نصب تمامی نرم‌افزارها و اشکال داده‌ای آسوده کند. نمایشگر تعاملی از این مسیر قابلیت ارتباط با هر رایانه‌ای را دارد و محدودیت‌های احتمالی برای توسعه کاربردها از بین خواهد رفت. هدف و ایده اصلی تنها یک عنوان است که طبق آن به دنبال سازگاری بیشتر بین نمایشگرها از برندها و استانداردهای مختلف و همچنین پلیرهای گوناگون با فرمت‌های داده‌ای متنوع هستیم. به این ترتیب هیچ گزینه غیرممکنی برای کاربر در تعامل با مانیتور تاچ اسکرین وجود نخواهد داشت. اگر بخشی از سیستم تعویض شد و یا به دلیل خرابی با قطعات دیگری از بازار جابه‌جا گردید، نیاز به هیچ اقدامی در تغییرات بعدی نخواهید داشت، چون ماژول خشابی، سازگاری بین تمامی این بخش‌های قدیمی و جدید را به وجود خواهد آورد. این قطعا یک انقلاب بزرگ در زمینه تکنولوژی خواهد بود.

مزایای به کارگیری او پی اس

استفاده از این سیستم برای نمایشگرهای لمسی می‌تواند منافع و مزایای متعددی را به همراه داشته باشد. همان طور که گفته شد، حیاتی‌ترین بخش از اهداف طراحی و ساخت چنین دستگاهی، کاهش تناقضات بوده است و در ادامه به عناوین مربوط به مزایای آن خواهیم پرداخت :

مزایای خرید ops نمایشگر لمسی

صرفه‌جویی در هزینه‌ها و کاهش اتلاف سرمایه

قبل از اینکه سیستمی تحت عنوان OPS وارد بازار شود و اینتل به فکر ساخت آن بیفتد، هر یک از سازندگان و تولیدکنندگان قطعات و بردهای رایانه‌ای، ناچار بودند که به دلیل تعدد استانداردهای موجود در دنیا، مدل‌ها و نمونه‌های مختلف و متعددی را ساخته و وارد بازار کنند. این به معنای هزینه‌های گزاف برای برندهای فعال در زمینه قطعات کامپیوتری است و از سوی دیگر برای کاربرانی که اقدام به تغییر در ماهیت سیستم خود می‌کنند، اتلاف سرمایه هنگفتی خواهد بود.

OPSها اقدام به توسعه معماری و تولید همه جانبه آن می‌کنند تا همه این نیازها را پوشش دهند. نمایشگر لمسی که معمولا در فضاهای عمومی و همراه با کاربردهای مهمی به کار گرفته می‌شود، می‌تواند در مجاورت این سیستم‌ها، با هر قالبی به فعالیت خود ادامه دهد و نیاز چندانی به بروزرسانی و تغییر معماری نداشته باشد. تخته‌های هوشمند تعاملی فارغ از تکنولوژی‌های به کار رفته در ساخت آن‌ها، از این طریق بهبود خواهند یافت و عملکرد بهتری ارائه می‌دهند. کسب و کارهای آنلاین و تمامی سازمان‌های استفاده کننده از این سیستم‌ها، می‌توانند در فاز اول کاری خود به سراغ دستگاه‌هایی با ویژگی‌های فنی متعادل بروند و سپس از طریق OPS‌ها، آن را بدل به بهترین نمونه در نوع خود کنند.

مدیریت آسان چرخه عمر دستگاه نمایشگر لمسی

چرخه عمر یک سیستم نمایشی لمسی، متاثر از عوامل متعددی است. هر یک از آیتم‌ها می‌توانند در طی مدت زمان مصرف، کاملا شرایط را منجر به خرابی‌ها و نابودی سیستم بکشانند. همچنین توجه داشته باشید که در ساختار درونی آن‌ها هم قطعات مختلفی تعبیه شده است که عمر هر یک از آن‌ها نیز متفاوت از هم بوده و حتما اختلال در روند کاری آن‌ها، سبب بروز مشکل کلی برای نمایشگر خواهد شد. در این حالت، ماژول او پی اس نقش حیاتی خود را در استمرار کیفیت عملکرد دستگاه ایفا خواهد کرد. این کامپیوترهای خشابی به صورت ماژول ساخته می‌شوند و شکل عملکرد آن‌ها متوجه بخش‌های جداگانه از یک مانیتور لمسی خواهد بود. به بیان بهتر، زمانی که چرخه عمر یک قطعه درونی سیستم به انتها می‌رسد، بدون اینکه نیاز به تغییر کلی باشد، تنها با تعویض آن می‌توان سازگاری را در بین سایر بخش‌ها به سادگی برقرار کرد و همان بازدهی را از سیستم دریافت نمود.

راندمان بالا

سیستم‌های نمایشگر امروزی به شدت پیچیده و سطح بالا شده‌اند. دیگر خبری از سازوکارهای ساده و معمولی نیست و به سوی تکنولوژی‌های شگفت‌انگیزی مانند تصاویر ۴K و ۸K حرکت می‌کنند. این روند توسعه پرسرعت سبب می‌شود که نیاز به پردازنده‌های پرقدرت در رایانه‌ها باشد. دوران استفاده از پردازنده‌هایی مانند Celeron تمام شده و امروزه انواع i5 و یا i7 به بازار آمده‌اند. OPS‌ها می‌توانند سیستم نمایشگر شما را با چنین توان پردازشی هماهنگ کنند و سازگاری لازم برای برخورداری از منافع این چیپ‌های قدرتمندی فراهم کنند. آن‌ها حافظه کافی برای Interactive Touchscreen شما آماده می‌کنند و به این ترتیب امکان نمایش محتوا با گرافیک بالا و رزولوشن زیاد وجود خواهد داشت.

مزایای خرید ops نمایشگر لمسی

مدت زمان سرویس دهی بالا

نصب و راه‌اندازی یک کامپیوتر خشابی در کنار سیستم‌های هوشمند و مانیتورها لمسی، قدرت و توان سرویس دهی آن‌ها را برای ساعات طولانی فراهم خواهد کرد. از این طریق دستگاه‌های مورد نظر قادر خواهند بود که عملکرد پردازشی خود را بدون ایجاد مشکل برای بخش‌های مختلف یک رایانه دنبال کنند. نه بحثی از استهلاک قطعات پیش خواهد آمد و نه اینکه راندمان پس از گذر زمان کاهش خواهد یافت. شاید به همین دلیل است که توصیه اکید پرو استور برای دارندگان مانیتورهای لمسی، استقرار OPS می‌باشد تا کاملا پشتیبان عملکرد دستگاه‌های شما باشد.

ذخیره سازی و بازیابی داده‌ها

یکی از مزیت‌های بسیار ویژه سیستم‌های تعاملی، امکان ذخیره اطلاعات در فضای داخلی کامپیوتر می‌باشد. به این ترتیب در زمان مورد نیاز، کاربر به سادگی قادر خواهد بود که داده‌های مورد نظر خود را مجددا فراخوانی کند و از آن‌ها برای مرور و یا جستجوی یک بخش خاص استفاده نماید. OPS می‌تواند چنین قابلیتی را به صورت وسیع و گسترده در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد تا محدودیتی از این بابت احساس نکنند. هر چقدر که این قابلیت‌ها بیشتر و به‌روزتر باشد، قیمت کامپیوتر خشابی نیز بیشتر خواهد بود. ول در عوض شما مطمئن هستید که برای محصولی باکیفیت و کاربردی هزینه می‌کنید.

سرعت بالای راه‌اندازی اولیه

با وجود او پی اس‌ها، دیگر نیاز به زمان طولانی برای نصب، استقرار و فراخوانی نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای یک مانیتور لمسی نخواهید داشت. آن‌ها به محض روشن کردن دستگاه آماده ارائه سرویس می‌باشند و هیچ زمانی از کاربر خود تلف نمی‌کنند.

دلایل نیاز کامپیوتر خشابی نمایشگر

ما به دستگاه‌هایی مانند OPS نیاز داریم و این خواسته از مدت‌ها قبل در ناخوآگاه هر کاربر رایانه‌ای وجود داشته است. اینتل تنها به آگاه کردن شما نسبت به چنین امکانی اقدام کرده است و اکنون به خوبی متوجه مزیت‌های آن شده‌ایم. سیستم‌های نمایشگر لمسی و سطح بالا، بدون شک بهترین میزبان چنین دستگاه‌هایی خواهند بود. این موضوع به دلیل استفاده از نمایشگرهای تعاملی برای فضاهای آموزشی و کسب و کار است. بهتر است حتما در هنگام خرید کامپیوتر یکپارچه برای یک مانیتور تعاملی به سراغ انواع قدرتمند آن با پردازنده‌های سطح بالا بروید. به این ترتیب شما قادر هستید هر چالشی در سیستم اصلی را بدون هیچ مانعی از سر راه بردارید و کاملا آن‌ها را توسعه دهید. تلاش کنید علیرغم تفاوت‌های قیمتی و هزینه‌های خرید، از نمونه‌هایی با نسل پردازنده‌های بالا استفاده کنید و فروشندگان معتبر در این زمینه مانند پرو استور را به عنوان مشاور خود در زمینه نصب و راه‌اندازی OPS دعوت کنید.

بهترین قیمت خرید ops پرو استور

OPS به معنای راه‌اندازی ویژگی‌های برتر برای یک دستگاه مانند مانیتورها تعاملی و به محض اتصال است. دقیقا همزمان با راه‌اندازی چنین سیستمی، دیگر شما با یک غول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قابل ارتقا روبرو خواهید بود و خود را از چالش‌های مختلف در مسیر توسعه کاربردها رها خواهید کرد. حتما از مزایای ماژول او پی اس برای کسب و کار و تبلیغات خود استفاده کنید و اگر یک فرد فعال در فضاهای آموزشی هستید، نمایشگر تعاملی خود را بدون این کامپیوتر خشابی به کار نگیرید. برای خرید محصول مورد نظر خود و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۵۲۴۷۲۰۰۰ تماس گرفته و از مشاورین ما کمک بگیرید.

این مطلب، خبر آگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا