کسب و کار

لیپوماتیک شکم و پهلو

پایگاه خبری توسعه برند، عمل لیپوماتیک شکم و پهلو، یک عمل زیبایی است که مانند لیپوماتیک ران برای رهایی از چربی اضافی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این عمل را به عنوان آسان ترین روش برای لاغری موضعی می شناسند.

این عمل، با کمترین ریسک و پیچیدگی، در کوتاه ترین زمان به از بین رفتن چربی های شکم و پهلوی شما کمک میکند. لاغری با لیپوماتیک در یک جلسه هم امکان پذیر است بدون این که شما افتادگی پوست را تجربه کنید. اگر دوست دارید همه چیز را در مورد عمل لیپوماتیک شکم و پهلو بدانید و بعد برای انجام آن تصمیم بگیرید، با ادامه این مطلب همراه باشید.

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو چطور انجام می شود؟

در این روش، یک سوراخ کوچک به قطر ۲ تا ۵ میلیمتر در شکم و پهلو ایجاد می شود و لوله کانولا وارد آن می گردد. این وسیله با ایجاد امواج ماورابنش بافت های چربی را از بین می برد. این دستگاه مجهز به ماده ای برای بی حسی و جلوگیری از خونریزی به داخل بدن است. این دستگاه به طوری طراحی شده است که با بافت های غیر چربی برخوردی نداشته باشد و به همین دلیل این روش از ریسک کمتری برای آسیب به اندام های داخلی بدن برخوردار است. در نهایت بافت های خرد شده چربی توسط ساکشن دستگاه از بدن خارج می شود.

مزایای عمل لیپوماتیک شکم و پهلو چیست؟

در این روش افتادگی پوست پس از عمل لیپوماتیک به حداقل می رسد. کاهش سایز ادامه پیدا می کند و حتی می تواند باعث از بین رفتن سلولیت در ناحیه شکم و پهلو بشود. لیپوماتیک پهلو وشکم در موارد بسیاری باعث قدرتمندتر شدن عضلات این ناحیه می شود. عمل جدا سازی چربی از شکم و پهلو در این روش بدون درد و خونریزی انجام شده و مدت استراحت پس از آن از بقیه روش ها کوتاه تر است.

مزایای دیگر این روش عبارت است از:

  • استفاده از بی حسی موضعی به جای بیهوشی
  • جمع شدن پوست و فرم گیری بهتر شکم و پهلو نسبت به سایر روش ها
  • احتمال عفونت و آمبولی چربی در این عمل بسیار کم است
  • نیاز به بستری ندارد و فرد بعد از مدت کوتاهی مرخص می شود
  • بافت چربی به هیچ عنوان سوزانده نمی شود و بافت چربی تخریب نمی گردد
  • از چربی های خارج شده می توان برای تزریق به نقاط مختلف بدن استفاده کرد
  • ممکن است ورم و کبودی کمتری در بدن ایجاد شود

چه کسانی از لیپوماتیک شکم و پهلو بهترین نتیجه را می گیرند؟

ممکن است به این دلیل برای انجام این عمل دو دل باشید که ندانید آیا لیپوماتیک پهلو وشکم برای شما روش لاغری مناسبی است یا خیر. برای این که پاسخ این سوال را بگیرید بهتر است قبل از مراجعه به پزشک bmi بدن خود را اندازه گیری کنید. اگر عدد bmi شما بین ۲۵ تا ۳۱ باشد، می توانید این عمل را انجام دهید. در صورتی که این عدد کمتر از ۲۵ یا بیش از ۳۱ باشد، بهتر است روش دیگری را برای لاغری انتخاب کنید زیرا ممکن است نتیجه ای از لیپوماتیک پهلو وشکم نگیرید یا عمل شما با پیچیدگی های متعددی روبرو شود.

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن شکم و پهلو یا لیپولیزر شکم و پهلو

نام عمل بی حسی تورم احتمال امبولی چربی میزان کوفتگی ترشحات
لیپوماتیک بی حسی موضعی بسیار کم بسیار کم کم حداکثر ۳۶ ساعت
لیپولیزر بیهوشی عمومی به همراه داروی آرامبخش و خواب آور زیاد بالا زیاد بیش از چند روز
لیپوساکشن بیهوشی عمومی به همراه داروی آرامبخش و خواب آور زیاد بالا زیاد بیش از چند روز

ترکیب عمل لیپوماتیک شکم و پهلو با دیگر عمل ها

شما می توانید برخی عمل های زیبایی دیگر را برای گرفتن بهترین نتیجه با عمل لیپوماتیک پهلو وشکم خود همراه کنید. در مواردی هم نباید برخی عمل های جراحی را با لیپوماتیک انجام بدهید. عمل لیپوماتیک به همراه عمل های دیگر، پیچیده و سخت است.

 اما با وجود دکتر کامبیز ایزادپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیم و زیبایی نگران نتیجه عمل لیپوماتیک خود نباشید. ایشان با تجربه کاری و تحصصی که در این زمینه دارند، بهترین نتیجه را برای شما رقم خواهند زد.

لیپوماتیک شکم و پهلو همزمان با ابدومینوپلاستی

لیفت شکم یا ابدومینوپلاستی زمانی انجام می شود که فرد در اثر لاغری دچار افتادگی و شل شدگی پوست شود و نتواند از روش های دیگر پوست بدن خود را لیفت کند. در شرایطی که چربی زیادی از زیر پوست شکم و پهلوی شما خارج شود ممکن است شما هم افتادگی پوستی را تجربه کنید. در این صورت می توانید عمل خود را با ابدومینوپلاستی همراه کنید و ظاهری طبیعی و بدون نقص به بدن خود ببخشید.

تزریق چربی همراه با لیپوماتیک شکم و پهلو

شما می توانید از چربی هایی که از بدنتان خارج شده است، برای تزریق چربی به بقیه قسمت های بدن خود استفاده کنید. بنابراین اگر قصد دارید به باسن، دست ها یا دیگر اندام های خود چربی تزریق کنید، بهترین زمان بعد از عمل لیپوماتیک است.

عمل لیپوماتیک شکم و پهلو برای آقایان

آقایانی که چربی های بدن آنها در شکم و پهلوها ذخیره شده است و نمی توانند این چربی ها را به طور طبیعی از طریق رژیم غذایی و ورزش از بین ببرند هم می توانند از این عمل استفاده کنند. لیپوماتیک شکم و پهلو برای آقایان هم روش بسیار متاولی برای استخراج چربی است. آقایان می توانند با این جراحی چربی های زیر پوستی خود را حذف کنند و به راحتی سیکس پک خود را به نمایش بگذارند. اگر آقایان بعد از عمل لیپوماتیک، روتین ورزشی و رژیم خود را حفظ کنند، بدنی بی نقص خواهند داشت و به جای آن که برای ساختن عضلات تلاش کنند می توانند پس از این که چربی های بدنشان از بین رفت و عضلاتشان مشخص شد، کار خود را برای نگه داشتن آن عضلات شروع کنند.

تغییرات بدن بعد از عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

شما بعد از عمل بلافاصله تغییرات بدن خود را احساس می کنید اما این نتیجه اصلی لیپوماتیک شکم و پهلوی شما نیست. در این زمان شما ورم بعد از عمل را تجربه می کنید که حدود ۶ هفته برای درمان کامل به زمان نیاز دارد. برای این که سریع تر ورم خود را از بین ببرید لازم است آب فراوان نوشیده، پروتئین را در رژیم غذایی خود جا دهید و ورزش سبک مانند قدم زدن را تا حد توان خود دنبال کنید. در صورت رعایت رژیم و ورزش ممکن است تا مدت ها بعد از عمل شاهد کاهش چربی و فرم گیری بهتر شکم و پهلوی خود باشید.

لیپوماتیکجمع بندی

یکی از عمل های زیبایی برای رهایی از شر چربی های اضافی بدن، لیپوماتیک شکم و پهلو است. این عمل با استفاده از بی حسی موضعی انجام میشود. در واقع از دیگر مزایای این عمل به جای دیگر عمل ها، احتمال عفونت و کبودی و تورم کمتر است. افراد در صورت نیاز میتوانند همراه این عمل ، جراحی های دیگر مانند ابدومینو پلاستی را انجام دهند.

عمل‌های ترمیمی و زیبایی پیچیده و سخت هستند. اما با وجود دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی به نشانی اینترنتی drkambizizadpanah.com نگران نتیجه عمل خود نباشید. ایشان با تجربه کاری و تخصصی که در این زمینه دارند، تجربه بهترین عمل را در ذهن شما نقش خواهند بست. همچنین در پیج اینستاگرام دکتر کامبیز ایزدپناه می توانید نمونه عمل های ایشان را ببینید.

این مطلب، خبرآگهی است و پایگاه خبری توسعه برند درباره محتوای آن هیچ نظری ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا