اقتصادی

پیشرفت ۳۰ درصدی طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان

پایگاه خبری توسعه برند، مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی نهضت ملی مسکن در استان خبر داد و گفت: اکنون ۱۲ هزار واحد مسکونی در خوزستان در حال ساخت است

مسعود بیات منش در گفت و گو با ایسنا با اشاره به آغاز ساخت اولین صنعت شهر کشور در استان، اظهار کرد: در یک اقدام جهادی و با کمک‌ دولت، فرآیند خانه‌دار شدن کارکنان صنایع استان تسهیل شده است.

وی با بیان این که زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن کارکنان شرکت فولاد اکسین و گروه ملی فولاد تامین شده است، افزود: ساخت اولین «صنعت شهر» کشور با ۳ هزار واحد در ماهشهر آغاز شده است.

بیات منش با اشاره به صنعت شهرها، ادامه داد: در این راستا ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی برای شهرهای صنعتی در خوزستان پیش‌بینی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: نگاه بدنه کارشناسی و مدیریت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، به سمت گسترش صنعت‌شهرها در استان است تا در کنار ابر پروژه نهضت ملی مسکن، قدری از مشکلات مردم کاسته شود.

وی عنوان کرد: پیشرفت فیزیکی نهضت ملی مسکن در خوزستان ۳۰ درصد و اکنون ۱۲ هزار واحد مسکونی در خوزستان در حال ساخت است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از تامین زمین مسکن حمایتی برای ۸۶ هزار نفر در استان خبر داد و گفت: تاکنون ۹۵ درصد زمین موردنیاز برای ساخت در شهرهای استان فراهم شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا