برندهای ایرانی

۱۲ برند آب معدنی در همدان مورد بررسی قرار گرفت

پایگاه خبری توسعه برند، مدیرکل استاندارد استان همدان از شناسایی و جمع آوری آب‌های آشامیدنی و معدنی فاقد نشان استاندارد خبرداد و افزود: ۱۲ برند آب معدنی در همدان مورد بررسی قرار گرفته که همگی سالم و دارای نشان استاندارد بودند.

اظهارکرد: با توجه به مشکلات پیش آمده در تأمین آب آشامیدنی مردم استان همدان که در روزهای آتی با تلاش و همت مسئولان رفع خواهد شد، توزیع و عرضه آب معدنی و آشامیدنی بسته‌بندی به دلیل تقاضای شهروندان افزایش چشمگیری داشته است.

وی با اشاره به انجام آزمایشات متعدد به ویژه آزمایشات میکروبی برروی آب آشامیدنی موجود در بازار، تصریح کرد: در این راستا و به منظور حفظ سلامت همشهریان عزیز و جلوگیری از سوء استفاده معدود افراد سودجو گروه‌های بازرسی این اداره کل با گشت‌زنی و کنترل روزانه بازار اقدام به شناسایی و جمع‌آوری آب‌های آشامیدنی و معدنی فاقد نشان استاندارد کرده‌اند.

مدیرکل استاندارد استان همدان با تأکید براینکه وضعیت آب آشامیدنی و معدنی موجود در بازار همدان خوب است و مشکلی در زمینه استاندارد ندارند، یادآور شد: یک برند آب معدنی فاقد پروانه معتبر در استان شناسایی شد که به محض شناسایی از بازار جمع‌آوری و از ورود آن به استان جلوگیری شد.

وی با بیان اینکه آب‌های آشامیدنی و معدنی موجود در بازار روزانه رصد و بررسی می‌شود، افزود: بازار همدان تا پایان رفع مشکل آب شرب همدان زیر نظر تیم‌های بازرسی این اداره کل خواهد بود و مجموعه اداره کل استاندارد استان همدان مانند گذشته در خدمت مردم خواهد بود.

امیری پریان قبل از خرید هرگونه آب معدنی و آشامیدنی کد ۱۰ رقمی ذیل نشان استاندارد را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال و از صحت، اصالت و استاندارد آن اطمینان حاصل کرده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت موارد را به صورت ۲۴ ساعته با شماره ۱۵۱۷ در میان بگذارند.

مدیرکل استاندارد استان همدان از فک پلمب شهربازی پارک مردم شهر همدان خبرداد و گفت: تمام تجهیزات شهربازی پارک مردم همدان قابل بهره‌برداری است.

امیری پریان ادامه داد: شهربازی پارک مردم به جز یک تجهیز(ترن یو) قابل بهره‌برداری هستند واین شهربازی فک پلمب شده است.

وی با اشاره به اینکه سه شهربازی در استان همدان به دلیل استاندارد نبودن تجهیزات پلمب بوده است، افزود: یک شهربازی در همدان و یک شهربازی در اسدآباد همچنان پلمب هستند.

منبع: ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا