اقتصادی

پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد تومان دیگر از مطالبات گندمکاران خوزستانی

پایگاه خبری توسعه برند به نقل از ایسنا/خوزستان دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث پرداخت پول گندمکاران خوزستان ۱.۵ همت برای کشاورزان خوزستان واریز شده است که با احتساب واریزی‌های قبلی ۲۱.۵ همت واریز شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سادات ابراهیمی در گفت و گو با پایگاه خبری توسعه برند به نقل از ایسنا در خصوص آخرین وضعیت پرداخت مطالبات گندمکاران اظهار کرد: با پیگیری‌های کمیسیون کشاورزی و جلسات حضوری و تماس‌های تلفنی با سازمان برنامه و بودجه و وزارت نفت بیش از ۱۲ هزار میلیارد تومان دیگر از مطالبات گندم‌کاران پرداخت شد.

وی افزود: در این زمینه مسئولین مربوطه قول دادند ۴۷ همت طلب باقی‌مانده کشاورزان گندمکار را نیز در اولین فرصت پرداخت کنند.

دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بحث پرداخت پول گندمکاران خوزستان ۱.۵ همت برای کشاورزان خوزستان واریز شده است که با احتساب واریزی‌های قبلی ۲۱.۵ همت واریز شده است.

سادات ابراهیمی عنوان کرد: باقیمانده مطالبات گندمکاران در خوزستان ۶.۵ همت است که دولت و مسئولان مربوطه باید نسبت به پرداخت مطالبات اقدام کنند.

نماینده شوشتر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از ابتدای پرداخت وجه خرید تضمینی گندم تاکنون مجموعا ۵۲.۵ همت به کشاورزان پرداخت شده است.

پایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا