برندهای ایرانی

فعالیت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در زمینه اینترنت اشیاء

معاون اقتصادی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول از فعالیت همراه اول در زمینه اینترنت اشیا (Ar) خبر داد.

توسعه برند، به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، محمد جمشیدی معاون اقتصادی مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در اولین روز استیج اینوتکس ضمن معرفی فعالیت های صورت گرفته این مرکز در افزود: رصد فناوری یکی از اقدامات نوآوری مرکز تحقیق و توسعه همراه اول است،فصل نامه ای است که در حوزه تخصصی ۵G و تلکام  منتشر شده وتا الان ۹ شماره ارائه شده است.
وی بیان کرد: همراه اول تا کنون حدود یک میلیارد تومان  در خصوص کنتور آب هوشمند ،موتورخانه هوشمند سرمایه گذاری کرده است.
وی در خصوص ارتباط با فعالان نوآوری در شهرهای مختلف افزود: در حال حاضر با شهرهای مختلف کشور به کمک  هاب های همراه اول با فعالان اکوسیستم نوآوری در ارتباط هستیم، در حال حاضر از پایان نامه ها و طرح های کارشناسی ارشد، دکتری  مرکز نوآوری تحقیق و توسعه همراه اول  حمایت می کنیم.
وی یادآور شد: همراه اول علاوه بر این کارها در حال حاضر در حوزه Ar نیز فعالیت های خوبی در دست اقدام انجام دارد و امیدواریم تا سال آینده و اینوتکس بعدی شاهد ارائه این فعالیت ها باشیم.

لازم به ذکر است؛ اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ شرکت نوآور و فناور در قالب غرفه‌دار، ۱۵۰ سرمایه‌گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب‌وکارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی‌ خواهد بود.

توسعه برند حامی رسانه‌ایی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا