اقتصادی

ضرورت پاسخگویی وزیر صمت درباره افزایش قیمت خودروهای داخلی

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی به وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت پاسخگویی در خصوص افزایش قیمت تولیدات خودروسازان داخلی تاکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری توسعه برند، احمد نادری در جریان جلسه علنی نوبت دوم امروز ( سه شنبه) مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر کمال حسین پور نماینده سردشت به وزیر راه درباره ضرورت تعریض، بهسازی و لکه گیری جاده مواصلاتی جاده سردشت به بانه و تذکر دیگری به رئیس جمهور و وزیر راه درباره ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای تأمین مسکن مورد نیاز اقشار ضعیف جامعه در راستای جلوگیری از افزایش زاغه نشینی در کشور.

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به همراه ۳۷ نماینده دیگر به وزیر تعاون درباره لزوم پرداخت مزایای فوق العاده کارکنان و تحت پوشش های این وزارتخانه.

تذکر مهدی عسکری نماینده کرج به همراه ۳۰ نماینده دیگر به وزیر ورزش درباره ضرورت بررسی وضعیت مدال آوری ورزشکاران در رقابت های بین المللی و لزوم تغییر در سیاستگذاری ورزشی کشور با توجه به در پیش بودن بازی های المپیک.

تذکر صدیف بدری نماینده اردبیل به رئیس جمهور درباره ضرورت بازنگری در ایجاد گمرک جدید در مرز ایران و آذربایجان در منطقه خداآفرین استان آذربایجان شرقی.

تذکر حسن نوروزی نماینده رباط کریم و تعدادی از نمایندگان به وزیر دادگستری درباره ضرورت پاسخگو بودن نماینده معرفی شده به مجمع استان در مقابل نمایندگان مردم و تذکر دیگری به همراه تعدادی از نمایندگان به همین وزیر درباره لزوم پاسخگویی در خصوص نگهداری ۱۰ روزه مسئولان شهرک صنعتی کاظم آباد شهرستان رباط کریم در کلانتری و نپذیرفتن قرار وثیقه.

تذکر هاجر چنارانی نماینده نیشابور به همراه ۲۰ نماینده دیگر به وزیر صمت درباره ضرورت پاسخگویی در خصوص افزایش قیمت تولیدات خودروسازان داخلی.

پایان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا