برندهای ایرانی

جشنواره تابستانی شاتل، پیشنهاد‌های جذاب شاتل به‌مناسبت شروع فصل تابستان

با شروع فصل زیبای تابستان تصمیم گرفتیم جشنواره‌ای را برای مشتریان اولیه شاتل در نظر بگیریم. در این جشنواره، بسته‌های اینترنت پرسرعت، با تخفیف‌های ویژه‌ای ارائه می‌شود و بهترین فرصت برای شاتلی شدن و استفاده از یک اینترنت باکیفیت است!

سرویس ۹،۰۰۰ گیگابایتی:
این بسته برای کاربران با مصرف ترافیک بیشتر در نظر گرفته شده است. در این پیشنهاد، ۶ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت شاتل با ۹،۰۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل، تنها به قیمت ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان به کاربران ارائه می‌شود.

سرویس ۹۰۰ گیگابایتی:
این بسته برای کاربران با مصرف ترافیک متوسط در نظر گرفته شده است. در این پیشنهاد، ۱۲ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت با ۹۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل، تنها به قیمت ۹۹۹هزار تومان به کاربران ارائه می‌شود.

سرویس ۹۰ گیگابایتی:
این بسته برای کاربران با مصرف ماهانه پایین‌تر در نظر گرفته شده است. در این پیشنهاد، ۳ ماه اشتراک اینترنت پرسرعت با ۹۰ گیگابایت ترافیک بین‌الملل تنها به قیمت ۱۸۰هزار تومان به کاربران ارائه می‌شود.
گفتنی است تمامی کاربرانی که در طول زمان این جشنواره، خرید اولیه خود را ثبت کنند (حتی سرویس‌های غیر جشنواره‌ای)، مودم VMG۳۶۲۵ با ۲۰درصد تخفیف به قیمت ۲،۳۲۰،۰۰۰ تومان قابل ارائه است.

*هزینه نصب و راه‌اندازی سرویس‌ها در جشنواره ویژه آغاز تابستان، رایگان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش، کافیست به صفحه ویژه جشنواره مراجعه کرده یا با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا