اقتصادی

تولید ۴۸ کیلومتر لوله در آذرماه در کارخانه ERW لوله‌سازی اهواز

توسعه برند/خوزستان مدیر تولید شرکت لوله‌سازی اهواز با اشاره به تولید بیش از ۴۸ کیلومتر لوله در آذرماه سال جاری در کارخانه ERW این شرکت در عین حال از شکست رکورد تولید روزانه ۳۸۶ شاخه به متراژ بیش از ۴.۵ کیلومتر در این کارخانه خبر داد.

کوروش غفاری در گفت و گو با توسعه برند اظهار کرد: در بخش ساخت، کارخانجاتSAW ، ERW و اسپیرال از ابتدای سال تا روز دهم دی، در مجموع ۱۱۲ هزار تن لوله تولید کردند که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۵۵ درصد رشد مواجه بوده است.

وی افزود: در بخش پوشش نیز در این مدت، ۷۷۶ متر مربع کار پوشش کاری انجام دادیم که این میزان نسبت به مقدار پوشش مدت مشابه سال گذشته ۸۸ درصد رشد دارد.

غفاری گفت: در کارخانه شماره‌ ۳ERW) )، ۴۸ هزار متر لوله در آذرماه تولید کردیم که در نوع خود در چند سال گذشته بی نظیر بود و رکود تولید ماهانه خود را شکست.

وی ادامه داد: در روز نهم دی ماه جاری، ۳۸۶ شاخه لوله و بیش از ۴۵۰۰ متر لوله در یک شیفت کاری تولید شد که این رقم در ۵ سال گذشته بی سابقه بوده است و رکورد دستکم ۵ سال گذشته را با این رقم شکست که جای تقدیر از نیروهای این کارخانه را دارد.

کارخانه پوشش داخل بعد از ۸ سال احیا می‌شود

غفاری با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال شاهد رکوردزنی در کارخانه‌های ساخت و پوشش باشیم، عنوان کرد: با توجه به اینکه تولیدات ۵۶ اینچ سه لایه، ۴۲ اینچ اف.بی.ای و مجددا ۳۰ اینچ سه لایه و در پوشش کاری لوله‌های ۶۴ اینچ اسپیرال طرح واسکو و پوشش داخل این لوله‌ها را در کارخانه پوشش داخل خواهیم داشت، بنابراین در کارخانه پوشش هم با این روند رشد و حتی بیشتر مواجه خواهیم بود.

وی گفت: رشد تولید ما در کارخانه‌های پوشش از ابتدای امسال تا کنون حدود ۸۸ درصد است که تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا این روند را تا پایان سال حفظ کنیم.

غفاری افزود: در کارخانه‌های ساخت با رشد بالای ۵۵ درصدی تولید مواجه هستیم و تمام تلاش خود را داریم با اخذ پروژه‌های جدید و روی خط تولید بردن این پروژه‌ها بتوانیم این روند را تا پایان سال حفظ کرده و حتی آن را افزایش دهیم.

وی از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی کارخانه پوشش داخل و تکمیل چرخه تولید و پوشش پروژه ۶۴ اینچ کارخانه اسپیرال (طرح واسکو) که بر اساس آن مقرر است تولید لوله، پوشش بیرون و داخل آن در شرکت لوله‌سازی انجام شود خبر داد و افزود: بنابراین کارخانه پوشش داخل را بعد از افزون بر ۸ سال مجددا احیا و راه‌اندازی می‌کنیم.

پایان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا