اقتصادی

توسعه سامانه ۱۱۸ برای بازاریابی کسب‌وکارها در کشور

یکی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری خراسان سامانه‌ای شبیه ۱۱۸ پیاده‌سازی کرده، با این تفاوت که این سامانه به طور خاص اطلاعات تماس، ایمیل و آدرس هر صنفی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

امید زینتی یکی محققان این شرکت فناور در گفت‌وگو با پایگاه خبری توسعه برند به نقل از ایسنا، گفت: ما شرکتی در حوزه تولید محتوا هستیم که در زمینه تولید پادکست، موشن، انیمیشن و تیزر فعال، خدماتی را ارائه می‌دهیم.

وی افزود: محصولی که اخیرا از سوی این شرکت ارائه شده است، سامانه‌ای است که می‌توان از طریق آن به شماره تماس، ایمیل و آدرس هر فردی در هر منطقه از دنیا در هر صنف کاری دسترسی داشت.

زینتی اظهار کرد: به عنوان نمونه اگر آدرس، شماره تلفن و ایمیل افرادی را که در ترکیه دارای رستوران هستند، بخواهید، ما این اطلاعات را در اختیار فرد متقاضی قرار می‌دهیم.

این محقق، پیاده‌سازی این سامانه را در راستای بازاریابی کسب‌وکارها و شرکت‌ها عنوان کرد و یادآور شد: این خدمات برای توسعه کسب و کارهای بسیار مهم است، چرا که اگر شرکتی دارای محصولات تجاری باشد، به راحتی می‌تواند از این ابزار استفاده کند.

به گفته وی، این سامانه نوعی خدمات ۱۱۸ است؛ با این تفاوت ‌که در آن علاوه بر شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس مکانی هر صنف کاری ارائه می‌شود.

زینتی تاکید کرد: این خدمات برای مناطق و شهرهای مختلف کشور نیز فراهم شده است، ما در حال به روز رسانی داده‌ها در این سامانه هستیم.

پایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا