اقتصادی

اقلام اساسی هیئت‌های مذهبی برای شب قدر تامین شد

جبرئیل برادری با بیان اینکه کالاهای مورد نیاز هیئت های مذهبی استان تهران شب قدر تامین است، گفت: در آستانه لیالی قدر و با افزایش تقاضای اقلام اساسی از جمله برنج، گوشت قرمز و گوشت مرغ جهت استفاده در هیئت های عزاداری و به منظور تامین نیاز هیئت های مذهبی تهران با هماهنگی های صورت گرفته، بخشی از نیاز مساجد، حسینیه ها، تکایا و هیئت های عزاداری تامین شده است.

او افزود: تاکنون ۱۵۰ تن گوشت مرغ، ۳۰۰ تن برنج، ۱۰۰ تن شکر و گوشت قرمز منجمد تا سقف ۴۰ تن سهمیه تخصیص یافته است.

برادری با اشاره به نحوه توزیع این محصولات بین هیئت مذهبی گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام مقرر شده است توزیع این کالاها از طریق سازمان تبلیغات اسلامی صورت گیرد.

او ادامه داد: هیئت های مذهبی می‌توانند با در دست داشتن معرفی نامه به سردخانه‌ هشت شهریور برای دریافت گوشت مرغ منجمد و سازمان تبلیغات برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: توزیع این اقلام از امروز آغاز می شود و امیدواریم بتوانیم با این توزیع مناسب آن در راستای رفع نیاز هیأت‌های مذهبی و برپایی مجالس مذهبی قدمی برداشته باشیم.

او تاکیدکرد: با توجه به موجود مکفی اقلام اساسی، امکان تامین و تخصیص کالاهای مذکور به میزان مورد درخواست فراهم است وهیچ گونه کمبودی در بازار نخواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا