برندهای ایرانی

برگزاری نشست خبری دوره بهار، سی‌اس‌فیفتی ایران (CS50x Iran)

پایگاه خبری توسعه برند، نشست خبری دوره بهاره سی‌اس‌فیفتی ایران «CS50x Iran» برگزار گردید.

در این نشست که با راهبری آرش سروری برگزار شد، نیما سالارکیا «مدیر سی‌اس‌فیفتی اکس ایران»، نیما دادوند «مدیر محتوا و مارکتینگ»، امیرعلی باستانی «مدیر اجرایی و تدارکات»، امیرحسین فروغی «مدرس دوره و نماینده تیم علمی» و امیرحسین دهقان «سرپرست تیم فنی» به گفتگو با خبرنگاران و تشریح برنامه های آتی دوره بهاره سی‌اس‌فیفتی ایران «CS50x Iran» پرداختند.

سی‌اس‌فیفتی دوره مبانی برنامه نویسی دانشگاه هاروارد است. این دوره در اوایل فعالیتش فقط توسط دانشگاه های هاروارد و یل برگزار می‌شد، اما شیوه تدریس جذاب این دوره باعث محبوبیت زیادش شد و اکنون این دوره در شهر ها و کشور های مختلف جهان توسط نمایندگان محلی برگزار می‌شود.

سی‌اس‌فیفتی اکسِ ایران یکی از این برگزار کننده ها است! سی‌اس‌فیفتی اکس ایران با ۴ سال تجربه تا کنون ۶ دوره برگزار کرده و بیش از ۷ هزار دانشجو داشته. همچنین سی‌اس‌فیفتی اکس ایران اولین برگزار کننده این دوره در ایران است و تنها برگزار کننده این دوره در کشور است که تماماً بر اساس استانداردهای هاروارد فعالیت می‌کند.

مجموعه سی‌اس‌فیفتی اکس ایران فعالیت خود را با برگزاری اولین پازل دی حضوری در فروردین ۹۸ با حضور تنها ۷۰ نفر شرکت کننده برگزار کرد. این مجموعه مسیر خود را با اولین دوره سی‌اس‌فیفتی در پاییز ۹۹ ادامه داد. در تابستان و زمستان ۱۴۰۰ دو دوره دیگر با بیش از ۳ هزار دانشجو برگزار کرد. در فروردین ۱۴۰۱ دومین پازل دی حضوری را با بیش از ۲ هزار شرکت کننده و در تابستان همان سال اولین دوره حضوری سی‌اس‌فیفتی را با ۳۲۰۰ دانشجو برگزار کرد. هم‌اکنون در اردیبهشت ۱۴۰۲ ثبت‌نام دوره بهاره مبانی برنامه‌نویسی پایتون و هوش مصنوعی این مجموعه شروع شده.

می‌دانیم که آینده از آن هوش مصنوعی و فعالان این حوزه است. پس مجموعه سی‌اس‌فیفتی اکس ایران برای کمک کردن به مخاطبان و علاقمندان این حوزه، دوره مبانی پایتون و هوش مصنوعی را در نظر گرفت. این دوره بصورت آنلاین برگزار می‌شود و به دانشجویان این امکان را می‌دهد که هر زمان و هر مکان با ورود به پنل خود به آموختن بپردازند. دانشجو ها در طول این دوره از پشتیبانی همه روزه توسط بیش از ۴۰ نفر تیم علمی متخصص در حوزه برنامه نویسی بهرمند می‌شوند. همچنین مجموعه سی اس فیفتی اکس ایران در طول این دوره ۷ رویداد حضوری و آنلاین برگزار می‌کند که به دانشجویان امکان شبکه سازی تیم سازی و جذب توسط شرکت های مطرح را می‌دهد. یکی از این رویداد ها تورنومنت نهایی است که در ادامه به آن می‌پردازیم. درنهایت دانشجویان می‌توانند با انجام تکالیفی تحت عنوان پرابلم ست از سی‌اس‌فیفتی هاروارد سرتیفیکیت قابل پیگیری دریافت کنند. این سرتیفیکیت می‌تواند در هنگام مهاجرت و استخدام موثر واقع شود (مجموعه سی‌اس‌فیفتی اکس ایران در پروسه اخذ سرتیفیکیت دانشجویان از هاروارد دخالتی ندارد)

و اما تورنومنت نهایی! در رویداد تورنومنت نهایی ده‌ها پروژه‌ و چالش‌ توسط شرکت‌های بزرگ و معتبر ایرانی و تیم علمی طرح شده که دانشجویان می‌توانند چالش مورد نظر خود را انتخاب و با ایده و مهارت حل مسئله‌ای که در طول دوره یاد گرفته اند حل کنند. پروژه‌‌‌هایی که بر اساس چالش‌های شرکت‌ها طرح شدن که به معنای ورود به فضای واقعی کار در این حوزه است. مهمتر اینکه دانشجویان در این پروسه از جوایز نقدی و امکان کارآموزی و استخدام بهره مند می‌شوند.

آدرس ثبت نام دوره بهاره:

Cs50x.ir/spring

 

گزارش تصویری نشست خبری دوره بهاره سی‌اس‌فیفتی ایران:

پایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا